AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Murdock
    Grinder
    • Jun 2010
    • 690

    #466
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.



    Olen kuulnud sellest eestikeelset versiooni,keegi teab nime ?

    E: leidsin juba ise Hellad Velled - Poeg on kodus
    Last edited by Murdock; 09.08.11, 19:06.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #467
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Meil näidati neid mingil mendiloengul koolis tervele aulale. Pole kunagi sellele nii mõelnud.. Vähemalt minu suhtumist muutsid need videod/loeng küll.
      Last edited by virukunn; 09.08.11, 20:49.

      Comment

      • WeThePeople
        Vana Tegija
        • Mar 2010
        • 1163

        #468
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Juku ja Mann mängivad peitust ning Mann on end ära peitnud ja saadab Jukule smsi:"kui sa mind üles leiad võid mind võtta nii nagu ise tahad, kui sa mind üles ei leia, siis olen kuuris..."
        Last edited by WeThePeople; 09.08.11, 21:15.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #469
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Algselt postitas virukunn Vaata postitust

          Meil näidati neid mingil mendiloengul koolis tervele aulale. Pole kunagi sellele nii mõelnud.. Vähemalt minu suhtumist muutsid need videod/loeng küll.
          muudavad natukeseks ajaks....aga lolli parandab vaid haud ning paadunud täis peaga sõitjad ei mõtle sellele kui rooli istuvad.

          Sama teema on minu puhul kui paadunud kiiruse ületaja... no alati on vähemalt 10+km/h üle... seda vist juhtub vaid ummikus kui kiirust ei ületa. Vaatan küll neid "dont speed - speed kills" videosid ja aitab natukeseks ajaks. Kui rooli istun, siis 100% on jälle 10-20km/h üle

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #470
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas virukunn Vaata postitust

            Meil näidati neid mingil mendiloengul koolis tervele aulale. Pole kunagi sellele nii mõelnud.. Vähemalt minu suhtumist muutsid need videod/loeng küll.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • doublemint65
              Grinder
              • Oct 2008
              • 695

              #471
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Planking
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #472
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                muudavad natukeseks ajaks....aga lolli parandab vaid haud ning paadunud täis peaga sõitjad ei mõtle sellele kui rooli istuvad.

                Sama teema on minu puhul kui paadunud kiiruse ületaja... no alati on vähemalt 10+km/h üle... seda vist juhtub vaid ummikus kui kiirust ei ületa. Vaatan küll neid "dont speed - speed kills" videosid ja aitab natukeseks ajaks. Kui rooli istun, siis 100% on jälle 10-20km/h üle
                See paistab täiesti standart, et maanteel on vahtralehemeestel konstantselt 100km/h rauas ja neil kellel load piisavalt kaua käes olnud, 110-120km/h. Kiirus võetakse tavaliselt maha kiiruskaamerate läheduses või politseile lähenedes. Kui kinni peetakse ja trahvi tahetakse tegema hakata, siis aetakse alati selle süüks, et ju siis on spidokas tehases mööda kalibreeritud ja enda teada ei ületanud mitte kui mingil juhul lubatud kiirust.
                Last edited by Fabulous; 09.08.11, 21:42.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #473
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Linnas autoga käies ja 90ga ise lastes siis küll siuke tunne, et keskmine kiirus mingi 110km/h tallinn tartu peal vähemalt küll.

                  Kiiruskaamerad tlevad siis tõmmatakse mingfi 85 peale ja jälle istu seal ummikus/auto sabas

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #474
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Mule meeldib, et Tartu mnt lisaks kaameratele on need mustad bemmid patrullimas ja võtavad igalt poolt sind maha nii vastu sõitvaid, kui järgi sõites. Eriti jobud on need rekkad sõidad ise ntx mingi ~90-95ga, aga ahv sõidab sul perses nii kinni ja läheks isegi mööda. Pärast kaameraid on nagu pisut paranenud asi, aga üldiselt vastik koht liiklemiseks see tartu mnt.

                    Comment

                    • kvaliteet
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 122

                      #475
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Jätkame morbiidsetel teemadel.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #476
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        lol russia

                        venemaal käies siis see liikluskultuur oli kohutav seal ikka. Kõik jumala umbes sõitsid, seal 24/7 need matsud nagunii

                        õigest ülekäigu kohast sai 30 mindi möödudes üle minna alles see ka siis kui jooksid üle tee. Kõigil jumala pohhui

                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #477
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          lol russia

                          venemaal käies siis see liikluskultuur oli kohutav seal ikka. Kõik jumala umbes sõitsid, seal 24/7 need matsud nagunii

                          õigest ülekäigu kohast sai 30 mindi möödudes üle minna alles see ka siis kui jooksid üle tee. Kõigil jumala pohhui
                          Mis sääl naljakat on?

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #478
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Polegi öelnud, et naljakas on tho

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #479
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              lol

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #480
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Lihtsalt üldharival eesmärgil märgin ära, et kiiruskaamerad teevad foto kui kiirust ületatakse +7km/h. Ehk siis standardolukorras kui sinu (reaalne)kiirus on 97km/h. Spidomeetril väljendub see numbriga 100km/h(+/-1).Nii et trahvisaamise kartuses ei ole tõesti vaja iga krdi kaamera ees kiirus maha pidurdada. Mind ajavad alati need tobukesed naerma kes seda teevad.

                                Tunnistan ausalt üles, et mina sõidan GPS'i näidu järgi. Ehk siis püsikiirushoidjaga panen peale niipalju, et GPS näitaks 90km/h ja kulgen. Spidomeetri peal väljendub see tavaliselt 95+...oleneb autost ja rehvidest jne.
                                Last edited by Tarmonator; 09.08.11, 22:12.

                                Comment

                                Working...