Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Out of ur ass tõmbasid siukse info või tead kindlalt?
Ses suhtes, et ise ka kuulnud, et auto lubadega seotud siuke asi. Aga noh see on nii või naa, kui tahatakse nussida siis ikka nussitakse.
Edit: Ei hakka enam posti editima nagunii juba lugesid, sry, et nii offensive olin epic tilt on peal.
Algselt postitas inward
Vaata postitust
Ses suhtes, et ise ka kuulnud, et auto lubadega seotud siuke asi. Aga noh see on nii või naa, kui tahatakse nussida siis ikka nussitakse.
Edit: Ei hakka enam posti editima nagunii juba lugesid, sry, et nii offensive olin epic tilt on peal.
Comment