Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
võtan ka sõna. kuna ma pole eelnevalt cocat ei otseselt ega läbi lillede mõnitanud siis ei käi vast eelnev jutt minu kohta.
see eelnev shippppppppp, moneyzzzzz jne juttudest tuleb aru saada nii nagu nad on - rohkem huumoriga ja nn võidurõõmsa inimese hüüetena. tegu ei ole toore ülbusega. ept-l on ta väga tagasihoidliku ja soliidset joont hoidnud ja võimaliku tulevase ülbe suhtumise eest(mida ma ei usu et tuleb) jube ette kedagi maha tegema hakata on ikka kohatu.
oma tegemiste kajastamine on osa tema proks olemise (pool?)kohustuslikust osast ja nende kannete lugemine ei ole ju kellelegi kohustuslikuks tehtud. olen seda vist varemgi välja öelnud...........
( ) poen.
võtan ka sõna. kuna ma pole eelnevalt cocat ei otseselt ega läbi lillede mõnitanud siis ei käi vast eelnev jutt minu kohta.
see eelnev shippppppppp, moneyzzzzz jne juttudest tuleb aru saada nii nagu nad on - rohkem huumoriga ja nn võidurõõmsa inimese hüüetena. tegu ei ole toore ülbusega. ept-l on ta väga tagasihoidliku ja soliidset joont hoidnud ja võimaliku tulevase ülbe suhtumise eest(mida ma ei usu et tuleb) jube ette kedagi maha tegema hakata on ikka kohatu.
oma tegemiste kajastamine on osa tema proks olemise (pool?)kohustuslikust osast ja nende kannete lugemine ei ole ju kellelegi kohustuslikuks tehtud. olen seda vist varemgi välja öelnud...........
( ) poen.
TC
Comment