haige.pleista 3 andis keset mängu otsad. lülitas välja ennast lihtsalt.ja sisse enam ei lülita.roheline tuli ei jää põlema.uurisin netist ka natuke selle kohta.Yellow light of Death selle nimi.FML
Lihtsalt liiga haige. Filmides on tapmist nähtud miljon korda ja suht pohh. Nüüd seda videot vaadates lõi ikka reaalsustaju sassi...süda pidi pahaks minema + tuju nullis.
Lihtsalt liiga haige. Filmides on tapmist nähtud miljon korda ja suht pohh. Nüüd seda videot vaadates lõi ikka reaalsustaju sassi...süda pidi pahaks minema + tuju nullis.
Jep. Seda vaadates tekib tunne, et inimene on ikka üks haige loom. Samamoodi nt filmidest vaadates tundus, et sõda on "naljategemine" ja läheks ise ka iga kell lahinguväljale kui vaja, aga kui esimest korda ise galilist täristada sain, siis muutus arvamus sõjast ja relvadest tohutult. Hirm tuli nahka mõeldes sellele kui ise peaks kuuli keresse saama.
Comment