JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #556
    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    +1 Sol on sitt imo. Coronaga võrdlus on umbes sama nagu A.Le Coq'i Ice vs õige Ice.
    Karontsik on kõige parem õll imo. Teise koha saab Heineken (klaaspudelis obv) ja kolmandat kohta ei ole mõtet jagadagi, sest need jäävad top2-st väga pikalt maha ning neid terve persetäis. Isegi Ice on täielik saast võrreldes minu esimese kahega, pilsneritest ja premiumitest ei hakka üldse rääkima.

    Kindlasti on kuskil siin maamunal veel mõni mõnus õlle ootamas mind, mis mahkuks mu top2 või top3 aga krt seda teab ,millal seda lakkuda saan.

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #557
      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

      ^^ Aleksander pole meeldinud kunagi?

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #558
        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

        Pärast Saku Valge kadumist on minu arvates praegu Eesti toodangust parim A Le Coqi Pils.
        Muidu on igasugu toredaid õllesid maailmas - Litovel Dark, Old Speckled Hen, Leffe Blonde, Guinness...

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #559
          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

          Paar nädalat tagasi proovisin mingit jaapani õlut, ülihea oli, proovin purgi üles leida, siis ütlen nime.

          Comment

          • vass
            Jube Noob
            • Jan 2010
            • 181

            #560
            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

            ei oska kuhugi seda kirjutada. Ühesõnaga lauas siuke seis, et monotoonne board. Mul Q ehk siis nuts ja mingi vend totaalselt overshoveb 5 high:) vestlus peale seda

            NickyYo >> split pot?
            NickyYo >> wtf
            mupsik >> lol
            Porkington >> hahaha.
            Porkington >> He had Q kicker.
            NickyYo >> ak cancels that
            mupsik >> ROFL

            mis sest, et elu doomer aga see tegi tuju heaks:D

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #561
              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Karontsik on kõige parem õll imo. Teise koha saab Heineken (klaaspudelis obv) ja kolmandat kohta ei ole mõtet jagadagi, sest need jäävad top2-st väga pikalt maha ning neid terve persetäis. Isegi Ice on täielik saast võrreldes minu esimese kahega, pilsneritest ja premiumitest ei hakka üldse rääkima.

              Kindlasti on kuskil siin maamunal veel mõni mõnus õlle ootamas mind, mis mahkuks mu top2 või top3 aga krt seda teab ,millal seda lakkuda saan.
              Heinekeni koha pealt täitsa nõus, mahub endalgi top3'e. Kurb on see, et kui varem Bangkokis Carslbergi ei müüdud, siis nüüd on lühikese ajaga suures hulgas pubides Heineken välja vahetatud.

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #562
                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                ranka miks sa minuga mängida ei taha, ma sama fish nagu kõik teised kalad, easy money:)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #563
                  Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                  Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                  ranka miks sa minuga mängida ei taha, ma sama fish nagu kõik teised kalad, easy money:)
                  esiteks ma alles õpin mängu ja teiseks ma ei jõua seda ulgumist ära kuulata kui juhtun olema $X up ning 2-3 NLHE lauda tuleb fish ning pean su quitima. eeldan juba päris räiget hit and runni lugusid.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #564
                    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                    asahi super dry? jaapani õlu.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #565
                      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      esiteks ma alles õpin mängu ja teiseks ma ei jõua seda ulgumist ära kuulata kui juhtun olema $X up ning 2-3 NLHE lauda tuleb fish ning pean su quitima. eeldan juba päris räiget hit and runni lugusid.
                      ei ole selline, ise kah just tahtmatult hitnrunisin jaagupit, vaatasin et eestlane lauas ja lähen teen niisama pulli, võitsin 2BI, aga polnud veel töölt tulles pesemagi jõudnud ega poodi. Ja ranka, ega see ju minu mäng kah pole:D, ma micro turnade donkaja.

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #566
                        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        minu lemmik, aga eestis kahjuks pole kusagil näinud.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #567
                          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                          Algselt postitas donkament Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          minu lemmik, aga eestis kahjuks pole kusagil näinud.
                          http://www.beerguide.ee/san_miguel.html - kastiga ikka saad

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #568
                            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                            Algselt postitas donkament Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            minu lemmik, aga eestis kahjuks pole kusagil näinud.
                            Kindel ei ole aga Barcas sai seda joodud mõnuga. Täitsa okei õlu aga kohalik toodang vist

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #569
                              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                              kas mitte prismas ei olnud või oli see järve selveri juures olevas alkopoes.
                              Võin ka väga vabalt eksida ja millegi väga sarnasega segamini ajada

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #570
                                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                                kas mitte prismas ei olnud või oli see järve selveri juures olevas alkopoes.
                                Võin ka väga vabalt eksida ja millegi väga sarnasega segamini ajada
                                Kusjuures ma mõtlesin ka Prisma peale. Kuidagi väga tuttav on ja seal on suurim valik.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...