Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
Sama siin, mul tuli sõjaväes peale ühte vahejuhtumit siuke tunne.
Sain hea lollusega hakkama ja õnnelik õnnetus.
Sai siis lahing laskmisi teha ja kata liigun edasi liikuda lahing moonaga (kes aru ei saa siis üks vend jookseb ette ja teine täristab niikaua kuni vend kohal on ja siis vastupidi, ehk siis katab teda).
No, aga kui sa ütled "katan, liigu" siis peaks püssi toru ees hoidma, aga ma jobi keerasin püssitoru oma kaaslase poole nii, et näpp oli päästikul ja kaitseriiv maas. Koos kehaga keerasin tema poole siis, aga püssitoru oleks pidanud otse ikka hoidma, aga tuli kehaga kaasa. Sain insta leitnandilt jalaga perse sõnaotseses mõttes ja lõugas mu peale veits.
Samas see, et ta järsku mind lõi ehmatas ka julmalt. Lihtsalt hooletus viga, aga njah, käed värisesid päeva lõpuni korralikult, hea, et selle ülesande lõpuni üldse suutsin teha.
Algselt postitas virukunn
Vaata postitust
Sain hea lollusega hakkama ja õnnelik õnnetus.
Sai siis lahing laskmisi teha ja kata liigun edasi liikuda lahing moonaga (kes aru ei saa siis üks vend jookseb ette ja teine täristab niikaua kuni vend kohal on ja siis vastupidi, ehk siis katab teda).
No, aga kui sa ütled "katan, liigu" siis peaks püssi toru ees hoidma, aga ma jobi keerasin püssitoru oma kaaslase poole nii, et näpp oli päästikul ja kaitseriiv maas. Koos kehaga keerasin tema poole siis, aga püssitoru oleks pidanud otse ikka hoidma, aga tuli kehaga kaasa. Sain insta leitnandilt jalaga perse sõnaotseses mõttes ja lõugas mu peale veits.
Samas see, et ta järsku mind lõi ehmatas ka julmalt. Lihtsalt hooletus viga, aga njah, käed värisesid päeva lõpuni korralikult, hea, et selle ülesande lõpuni üldse suutsin teha.
Comment