Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
Stars ja Holdem. Tean....liht tilti ajab, tahaks grindima hakata ja lambist mingi probleem, mida mitte kordagi varem esinend ei ole.
Sain korda.
Stars ja Holdem. Tean....liht tilti ajab, tahaks grindima hakata ja lambist mingi probleem, mida mitte kordagi varem esinend ei ole.
Sain korda.

Comment