Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
Deep.
Malle ütleb:
*loool
*irv
*mis ma teada sain
*ma vist võidan täna selle turna
Kalle ütleb:
*kakajunnile oli #1 peale graveeritud? QQQ
Malle ütleb:
*eii
*nagu
*ma sittusin ainult ühe junni
*seega
*1.koht
Kalle ütleb:
*LOOOOOOOOL
*:D:D
*peaks ka vetsus käima
*raudselt mingi 340 paublat
*pabulat
Malle ütleb:
*:D
*kui vedelat paned
*siis perses küll jep
*loool
*irv
*mis ma teada sain
*ma vist võidan täna selle turna
Kalle ütleb:
*kakajunnile oli #1 peale graveeritud? QQQ
Malle ütleb:
*eii
*nagu
*ma sittusin ainult ühe junni
*seega
*1.koht
Kalle ütleb:
*LOOOOOOOOL
*:D:D
*peaks ka vetsus käima
*raudselt mingi 340 paublat
*pabulat
Malle ütleb:
*:D
*kui vedelat paned
*siis perses küll jep
Comment