Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
Mul tekkis selline küsimus hetkel lampi peas, et kui mingi isik kes näiteks ei oska absoluutselt prantsuse keelt või hispaania keelt (vahet pole mis keelt), aga läheb sinna riiki siis kaua tal läheb aega, et seal nullist see keel saada selgeks nii, et suht vabalt saab rääkida? 2 kuud? 4? 6? aasta? vähem?
Mul tekkis selline küsimus hetkel lampi peas, et kui mingi isik kes näiteks ei oska absoluutselt prantsuse keelt või hispaania keelt (vahet pole mis keelt), aga läheb sinna riiki siis kaua tal läheb aega, et seal nullist see keel saada selgeks nii, et suht vabalt saab rääkida? 2 kuud? 4? 6? aasta? vähem?
Comment