On see normaalne, et kui turna peab hakkama kell 2.20 ja min. required players on 10 ning 10 on ka koos, siis jäetakse turna alustamata ja lükatakse tunni võrra algus edasi!!!?? pacis ja lisatud garantiiga.
Mina nt. tunnen ennast natuke petetuna antud juhul.
Comment