JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tyler Durden
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 270

    #121
    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

    Hard Rock Laager läbi. Oli väga äss. Vaja toibuda mõned päevad ja taas tsivilisatsiooniga harjuda:)
    Nüüd aeg FTP kohta uudiseid otsida/lugeda, ehk on midagi positiivset juhtunud või juhtumas.

    PS. Pahvak, kuidas rahule jäid HRL'iga?:)

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #122
      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

      Sul oli vist lahja HRL, vend tuli just koitsa ja insta magas nagu nott

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #123
        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

        tahaks sellist tuba:

        * auto top up
        * selline tuba, kuhu võib julgelt raha sisse panna, et USA raha ei tule ära võtma :D ehk vb non-USA tuba?
        * suur tuba
        * nl25 hu
        * suur RB


        soovitage :S

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #124
          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

          Algselt postitas Tyler Durden Vaata postitust
          PS. Pahvak, kuidas rahule jäid HRL'iga?:)
          My Dying Bride oli päris hea, aga eelmine aasta meeldis kava oluliselt rohkem nt. Weedeater oli super leid. Kuidas endal? :)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #125
            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

            Algselt postitas Char Vaata postitust
            tahaks sellist tuba:

            * auto top up
            * selline tuba, kuhu võib julgelt raha sisse panna, et USA raha ei tule ära võtma :D ehk vb non-USA tuba?
            * suur tuba
            * nl25 hu
            * suur RB


            soovitage :S
            stars

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #126
              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

              suur RB eriti seal pole ju kui nl25 mängida vahel.
              ja ei ole ju kindel, mis sellest toast saab..või absoluutselt on stars ära lahendanud oma asjad?
              seal on nl25 hu?

              Comment

              • Murdock
                Grinder
                • Jun 2010
                • 690

                #127
                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                HU algab starsis alates nl50 minuteada.

                Comment

                • JohannesJ
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 684

                  #128
                  Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                  Isildur1 kõmmutab 4 laual hu 50/100 blindidega Terken89 vastu paar suurt flippi on juba olnud:P

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #129
                    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                    Algselt postitas Char Vaata postitust
                    suur RB eriti seal pole ju kui nl25 mängida vahel.
                    ja ei ole ju kindel, mis sellest toast saab..või absoluutselt on stars ära lahendanud oma asjad?
                    seal on nl25 hu?
                    Mis RBs sa enda arvates HUst üldse saad? Eriti veel NL25 HUst.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #130
                      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                      NL25 HU-s on ju rake nii tappev, et solid RB diil tuleks kindlasti kasuks, suht oluline osa.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #131
                        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                        Solid host.
                        ----
                        Andrus Siim tahaks külalised koju saata
                        Turniiril bubblesse jäänud Strandi-Andrus on tüdinemas mängust, kus ta ise osaleda ei saa. Käib pidevalt ümber laua, kipub finaliste õpetama ja neid, kes kuulda ei võta, sõimab valimatult ja valjusti.
                        Loe veel: http://ee.pokernews.com/live-reporti...istlused-2011/

                        Comment

                        • JohannesJ
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 684

                          #132
                          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                          Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                          Isildur1 kõmmutab 4 laual hu 50/100 blindidega Terken89 vastu paar suurt flippi on juba olnud:P
                          Ja Isildur tegi puhta töö

                          Comment

                          • Tyler Durden
                            FPP Pro
                            • Apr 2010
                            • 270

                            #133
                            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                            Sul oli vist lahja HRL, vend tuli just koitsa ja insta magas nagu nott
                            Lahja ta nüüd küll polnud:) Kohale sai mindud neljapäeval, esimesed 2 ööd jäid puhkamise suhtes praktiliselt vahele, viimane öö tegin pika une, lihtsalt ei jõudnud enam. Nüüd ka suht natuke aega tagasi ärkasin, natuke näsimist, mingi õlu ning paar suitsu ja magama tagasi ära.

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            My Dying Bride oli päris hea, aga eelmine aasta meeldis kava oluliselt rohkem nt. Weedeater oli super leid. Kuidas endal? :)
                            Super oli! Eelmine aasta ise kahjuks ei käinud... My Dying Bride täitsa ok, kuid nagu ma arvasingi, siis lives pole nad nii head, eelistan neid kodus plaadi pealt kuulata. Päris pooligi bände vist ei näinud, aga nii see on alati olnud:) Napalm Death'i live oli üle prahi. Neid vaataks teinekordki!

                            Comment

                            • Roomet
                              FPP Pro
                              • Dec 2009
                              • 211

                              #134
                              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                              Pole kunagi siukest jama old. Kuidas saan nii, et kui statse seadistan, siis salvestab positsioonid ära ning järgmises lauas samas kohas statsid. Alati nii old, et kui ühes lauas statse liigutan, liiguvad ka teises.

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #135
                                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                                mis softi kasutad? tegelt meil eraldi teemad ka olemas:)

                                Comment

                                Working...