Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
Hard Rock Laager läbi. Oli väga äss. Vaja toibuda mõned päevad ja taas tsivilisatsiooniga harjuda:)
Nüüd aeg FTP kohta uudiseid otsida/lugeda, ehk on midagi positiivset juhtunud või juhtumas.
PS. Pahvak, kuidas rahule jäid HRL'iga?:)
Hard Rock Laager läbi. Oli väga äss. Vaja toibuda mõned päevad ja taas tsivilisatsiooniga harjuda:)
Nüüd aeg FTP kohta uudiseid otsida/lugeda, ehk on midagi positiivset juhtunud või juhtumas.
PS. Pahvak, kuidas rahule jäid HRL'iga?:)
Comment