JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #16
    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

    wtf, mis toimub.. kell 00 läksin unne, ärkasin 1:30 ja vähklesin siiamaani voodis, tulin ära üles kuna und lihtsalt pole ?? :D

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #17
      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

      ööd polegi maha magamiseks:D

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #18
        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

        Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
        ööd polegi maha magamiseks:D
        wörd!

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #19
          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

          TÄPSELT! ÖÖD ON GRINDIKS JA PÄEVAD MAGAMISEKS, KASVÕI RANNAS MAGAMISEKS!

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #20
            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

            Krdi, kellel veel OO freezis ja nüüd juba ca 8min unable to connect? Kaotasin vaid 10$ kanti, sellest savi, aga ffs, mis vaalad lauas olid :(. Edukale lühikesele sessile tuleb vist joon alla tõmmata

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #21
              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Kui sa oled nõus aastas maksma €944 ehk ~ 15,000 krooni rohkem selle eest, et saaks paar korda vägevalt kiirendada ja öelda sõpradele, et sul on 2.8 biturbo 150kw, siis up2you, ma ei maksaks :)
              Väga suhtleine... paar korda vägevalt kiirendada? Vägevalt kiirendada küll 150kw ei saa,aga natukene ikka. Ja usun, et iga päev tuleb ette sellist kiirendamist ja see loobki sõidumõnu. Maanteel pole nüüd mingi hullu vahet küttekulul + möödasõidud hoopis kiiremad ja kui seda kuritarvitama ei hakka,siis kiirem möödasõit tähendab ohutumat tegelikult, eriti kui roolis natukene kärsitum inimene, kes ei viitsi 10km teise auto taga sõita, et väga pikalt puhast teed näha ja siis mööda minna.
              Suurema mootoriga autoga on funi palju rohkem ja selle eest olen nõus see 15k aastas vabalt maksma.

              Comment

              • Pudgehook
                Jube Noob
                • Apr 2010
                • 190

                #22
                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                ega sa ainult kütte pealt rohkem ei maksa...

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #23
                  Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                  sest autot kasutan siiski igapäevaselt ja mida rahulolevamalt ma sõita saan, seda parem.
                  Ma ostan ju suurema mootoriga auto siiski endale, mitte sõbrale ütlemiseks et wow mul on 150kw. Sest tänapäeval küll mingit WOW-d ei teki enne kui kapotiall ei ole 250kw+
                  Ma sõidan viimasel ajal väga palju 1.6 75kw ja no minu arust see sööb närve :D
                  Last edited by k2snakalle; 01.07.11, 07:23.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #24
                    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                    Algselt postitas Pudgehook Vaata postitust
                    ega sa ainult kütte pealt rohkem ei maksa...
                    kui sa sõidad alla 95a nö rahvaautoga, siis erilist vahet rahakotis küll ei märka varuosade näol.
                    ning kindlustuse konf on 0.4, seega ei muretse üldse

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #25
                      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      sünna täna. wii.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #26
                        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Mis mõte on sellistel mootoritel? Endal universaalkerega A6 ja 2.4L bensiinimootor ja mitte mingit mõtet ei näe sellel. Maanteedel vajaliku 120km/h saavutab probleemideta ka 1.6L autoga ja kiirendamise vajalikkusel ei näe ka mõtet kui just autospordiga ei tegele või maakast douchebag ei ole kes fooride taga kiirendusvõistlusi oma peas korraldab. Või on sel mingid varjatud mugavuse plussid, a'la ei tee nii kõvat häält 120-ga sõites? Isiklikult ei näe küll mõtet kunagi üle 2.0L mootoriga autot osta kui tegemist ei ole keskmisest suurema auto või diisliga.
                        ehhee.. maikujuta ette mis mootor sul on.. aga mul on piisavalt tuttavaid ja sõpru, kellel on 1,4 või 1,6L mootorid.. mis võtavad rohkem kütust kui mu 147kW isend.. ja olgem ausad.. nende 1,4 ja 1,6L mootoritega on möödasõidud ikka palju vaevalisemad ja 1,4'sega imho ka ikka ohtlikum lausa.. ja mõistliku võimsust pole vaja rallisõiduks või foori alt minema tuhisemiseks.. sõidumugavuseks ja rahuloluks on seda vaja..

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #27
                          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                          Käsi ise on täiesti suva, kuid suurepärane on sellele eelnev vestlus vanglast.

                          Comment

                          • minbetmillionaire
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 363

                            #28
                            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                            Tony Dunst (bond18) rääkis kunagi videodes et tahab raamatut kirjutada teiste jorssidega (luckychewy, apestyles, greg raymer jms). Sellest ei tulnud midagi v?

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #29
                              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                              Keegi Pärnu lähedal kämpingut oskab soovitada?
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • petteri
                                Jube Noob
                                • Feb 2011
                                • 162

                                #30
                                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                sünna täna. wii.
                                Palju õnne!! :)

                                Comment

                                Working...