Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
wtf, mis toimub.. kell 00 läksin unne, ärkasin 1:30 ja vähklesin siiamaani voodis, tulin ära üles kuna und lihtsalt pole ?? :D
wtf, mis toimub.. kell 00 läksin unne, ärkasin 1:30 ja vähklesin siiamaani voodis, tulin ära üles kuna und lihtsalt pole ?? :D
TC
Comment