Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
Kui oleksid omal ajal olnud Eesti kroonilauad onlines siis oleksin ma teinud kindlalt paremat mängu. Dollar rikub jubedalt "raha tunnetust". Võidad $400 panga - no suht mõnus tunne aga kui oleksid võitnud 5000 EEK-is panga oleksid kohe mõistnud: WOW, mõni mees teenib seda raha kuu aega :P
Kui oleksid omal ajal olnud Eesti kroonilauad onlines siis oleksin ma teinud kindlalt paremat mängu. Dollar rikub jubedalt "raha tunnetust". Võidad $400 panga - no suht mõnus tunne aga kui oleksid võitnud 5000 EEK-is panga oleksid kohe mõistnud: WOW, mõni mees teenib seda raha kuu aega :P
Comment