JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #406
    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

    Kui oleksid omal ajal olnud Eesti kroonilauad onlines siis oleksin ma teinud kindlalt paremat mängu. Dollar rikub jubedalt "raha tunnetust". Võidad $400 panga - no suht mõnus tunne aga kui oleksid võitnud 5000 EEK-is panga oleksid kohe mõistnud: WOW, mõni mees teenib seda raha kuu aega :P

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #407
      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Kui oleksid omal ajal olnud Eesti kroonilauad onlines siis oleksin ma teinud kindlalt paremat mängu. Dollar rikub jubedalt "raha tunnetust". Võidad $400 panga - no suht mõnus tunne aga kui oleksid võitnud 5000 EEK-is panga oleksid kohe mõistnud: WOW, mõni mees teenib seda raha kuu aega :P
      +1
      Näiteks 100$ hakkama panna pokkeris ei tekita väga mingit emotsiooni, aga kui samas vääringus EEK'e päriselus näiteks põlema panna, tundub viimane palju suurem summa.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #408
        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

        Kindlalt paremat mängu? Täpselt vastupidi on ju - mängu ajal ei tohiks/peakski mõtlema raha väärtusele. Nt kedagi bluffides kergelt +EV olukorras pole eriti mõistlik hakata ju mõtlema sellele, et kes kui kaua seda raha teeniks/mis selle summa eest osta saaks jne.
        Poker mindsetis oli see punkt samuti välja toodud, iirc.

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #409
          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

          Keegi nädalaks palmi alla tahab minna?

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #410
            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

            In b4 "theres only one condition" ja allasurutud molestation mälestused.

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #411
              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....


              vesi teeb kogu töö ära...

              puud kasvavad õhust mitte maast:
              [YOUTUBE]ITpDrdtGAmo&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

              well said
              [YOUTUBE]bkM5cEGWzso&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #412
                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                Keegi alles hiljuti Logitech MX Revolution hiirt on ostnud Tallinnast? Kui jah siis kust poest? Käisin kiirelt suuremad arvutipoodide netipoed läbi ning mitte kuskil ei ole. Kui ei ole e-poes siis ei ole ka netis või on miski vägevam hiir viimasel ajal välja tulnud? Tuulan hetkel 2p2-s, kõik ideed ja pakkumised on teretulnud.

                EDIT: ah persse, MX-i vist enam ei toodetagi. wtf nagu?

                EDIT2: leidsin, võtan logitech mx performance

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #413
                  Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  EDIT2: leidsin, võtan logitech mx performance
                  Hea valik

                  Comment

                  • oTT
                    Jube Noob
                    • Mar 2010
                    • 180

                    #414
                    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                    Keegi teab soovitada mingit paremat varianti Starsist cashoutimiseks, kui Stars>MB>Swed? Kuna cashoudid on väiksed siis ei tahaks igakord 2.80EUR MB´le maksta -.-

                    Comment

                    • ceni
                      Jube Noob
                      • Feb 2010
                      • 110

                      #415
                      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                      otse starsist swedi?

                      Comment

                      • oTT
                        Jube Noob
                        • Mar 2010
                        • 180

                        #416
                        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                        Algselt postitas ceni Vaata postitust
                        otse starsist swedi?
                        Ok, direct bank transfer siis jah?

                        Comment

                        • ceni
                          Jube Noob
                          • Feb 2010
                          • 110

                          #417
                          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                          ju vist. ise ei ole starsiga tegemist teinud, aga mulje on jäänud, et seal selline võimalus, kuna stars eestis legaalne vms.

                          Comment

                          • oTT
                            Jube Noob
                            • Mar 2010
                            • 180

                            #418
                            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                            Peaks õige asi olema jah, tuli ka meelde preagu. Kunagi ma ei viitsinud neid BIC ja IBAN koode otsida. Loodetavasti jõuab Lõuna-Eesti Ralli ajaks $$ kohale.

                            Comment

                            • talendijaht
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 220

                              #419
                              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                              Keegi teab mis lugu on History Europe pealt Decoding the past reklaamis?

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #420
                                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                                Algselt postitas oTT Vaata postitust
                                Peaks õige asi olema jah, tuli ka meelde preagu. Kunagi ma ei viitsinud neid BIC ja IBAN koode otsida. Loodetavasti jõuab Lõuna-Eesti Ralli ajaks $$ kohale.
                                täna teed siis jõuab järgmine nädal alles kohale

                                Comment

                                Working...