JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isenseven
    Grinder
    • Sep 2009
    • 598

    #361
    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

    skrillexxx remixx cinemast

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #362
      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

      Algselt postitas con
      lihtsalt huvi pärast küsin, et kas kellelgi teisel ka korralikud uneprobleemid palavuse pärast? ise kella 6st voodis passinud tühja, nüüd loobusin.
      On, aga veidi teistsugused probleemid, et üles ei taha saada :D

      Samas, kas saab öelda, et palavuse pärast... Koguaeg olnud.

      Comment

      • isenseven
        Grinder
        • Sep 2009
        • 598

        #363
        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

        Algselt postitas con
        lihtsalt huvi pärast küsin, et kas kellelgi teisel ka korralikud uneprobleemid palavuse pärast? ise kella 6st voodis passinud tühja, nüüd loobusin.
        +1 lihtsalt ei suuda kuumaga magada

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #364
          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

          Algselt postitas con
          lihtsalt huvi pärast küsin, et kas kellelgi teisel ka korralikud uneprobleemid palavuse pärast? ise kella 6st voodis passinud tühja, nüüd loobusin.
          dunno kas mul on kuumast aga probleemid on. 4st magama ja 7st esimest korda luugid lahti juba...

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #365
            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
            epic, peaks proovima..sa lähed mängima ?
            eip, mul kolmap. trenn sellel ajal.
            aga see formaat peaks sisse jääma kolmap. kavasse, st. kord kuus on kolmap 6max turniir, siis omaha, siis see win a button ja tulevikus on võimalus, et tuleb ka miski HU.....

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #366
              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

              Nop, kell 22 juba läheb silm vägisi looja, aga kell 7.30, et tööle minna ei saa ikka üles. Ja kontoritöö seega ülemäärast füüsilist pingutamist ei ole. Tavaline arvutipersetamine.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #367
                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                eip, mul kolmap. trenn sellel ajal.
                aga see formaat peaks sisse jääma kolmap. kavasse, st. kord kuus on kolmap 6max turniir, siis omaha, siis see win a button ja tulevikus on võimalus, et tuleb ka miski HU.....
                HU oleks ilus :)

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #368
                  Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                  Algselt postitas con
                  lihtsalt huvi pärast küsin, et kas kellelgi teisel ka korralikud uneprobleemid palavuse pärast? ise kella 6st voodis passinud tühja, nüüd loobusin.
                  Mul on küll nii, et kui korra magama jään, siis enam ei huvita üldse mis temperatuur on ja magan hommikuni.
                  Last edited by virukunn; 11.07.11, 13:53.

                  Comment

                  • KraindOnMaind
                    FPP Pro
                    • Jun 2009
                    • 228

                    #369
                    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                    5 tundi magab ära, aga kui siis korra üles ärgata ja juba on toas mingi 28 kraadi, siis on väga raske uuesti magama jääda

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #370
                      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                      Algselt postitas con
                      lihtsalt huvi pärast küsin, et kas kellelgi teisel ka korralikud uneprobleemid palavuse pärast? ise kella 6st voodis passinud tühja, nüüd loobusin.
                      täna öösel ärkasin üles, higist läbimärg. käisin külma dushi all ligunemas ja siis läksin põrandale magama.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #371
                        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        sick graph Ment, @ BBV.
                        Linki.

                        Pacificus kõva laua nimi meie foorumi 'surnud' kangelasele. Diadema.

                        EDIT: Leidsin kui mõtlesid seda graafikut: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...7&postcount=37

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #372
                          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                          Selline graafik on tal päriselt või? paari käega -15+k..

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #373
                            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                            nl5000 gamble

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #374
                              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                              Kodulimiidist vist üsna kaugel :)

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #375
                                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                                päris hea ajutreening mängida korraga nl sng-d ja 7 card stud hi-lo-d.

                                Comment

                                Working...