Re: majanduse offtopic
nojah, mõistagi peab tegelikult see müüja müüma tunduvalt rohkem kui enda neljakordne palk.
Seal firmas on ilmselt tööl veel palju muid ametimehi nagu varustajad, raamatupidaja, firmajuht, jne.
aga lihtsaks näiteks hea küll.
nojah, mõistagi peab tegelikult see müüja müüma tunduvalt rohkem kui enda neljakordne palk.
Seal firmas on ilmselt tööl veel palju muid ametimehi nagu varustajad, raamatupidaja, firmajuht, jne.
aga lihtsaks näiteks hea küll.
Comment