Re: majanduse offtopic
kuidas see sama loogika on? lol. üldse ei ole sama loogika ju
Need, kes varem pokkeri eest makse ei maksnud, ei vingunud, et sina peaksid rohkem maksma makse, et neil hea oleks olla.
on vahe sees? või mis?
Algselt postitas Godspeed_EJ
Vaata postitust
Need, kes varem pokkeri eest makse ei maksnud, ei vingunud, et sina peaksid rohkem maksma makse, et neil hea oleks olla.
on vahe sees? või mis?
Comment