Re: majanduse offtopic
Et siis peaks Eestist tegema 2 linnriiki (Tallinn ja võibolla ka Tartu). Nagu Monaco, Vatikan, Singapur. Ülejäänud maa loovutada vabatahtlikult Venemaale ja kui Läti huvi tunneb siis midagi ka neile, saavad ka endale lõpuks mõne saare. Siis on Eestis valitsev kapitalist ka lõpuks rahul. Ja refi ja irl homodele tuletaks ka meelde, et Tallinas on viimased pool "sajandit" olnud võimul Keskerakond ja juba oleme vähemalt Tallinnas Soomega samal tasemel..
Aga üldiselt riik teebki hetkel kõik, et maaelu välja suretada ja selle ülevalpidamine riigile veel kulukamaks teha.
Et siis peaks Eestist tegema 2 linnriiki (Tallinn ja võibolla ka Tartu). Nagu Monaco, Vatikan, Singapur. Ülejäänud maa loovutada vabatahtlikult Venemaale ja kui Läti huvi tunneb siis midagi ka neile, saavad ka endale lõpuks mõne saare. Siis on Eestis valitsev kapitalist ka lõpuks rahul. Ja refi ja irl homodele tuletaks ka meelde, et Tallinas on viimased pool "sajandit" olnud võimul Keskerakond ja juba oleme vähemalt Tallinnas Soomega samal tasemel..

Aga üldiselt riik teebki hetkel kõik, et maaelu välja suretada ja selle ülevalpidamine riigile veel kulukamaks teha.

Comment