Re: majanduse offtopic
Lugege ikka originaalartiklit ka enne. Ta peaks olema TTÜ haldusjuhtimise magister.
Pealegi, imo ei ole põhjendatud ühe magistrikraadiga inimese sõnavõtu eest, kritiseerida tervet õppekava ja seal õpetavaid rektoreid. Mõnede välja toodud aspektidega pole päris nõus, aga üldiselt räägib ju õigetest asjadest.
Algselt postitas vsiu100
Vaata postitust
Algselt postitas ussdoktor
Vaata postitust
Pealegi, imo ei ole põhjendatud ühe magistrikraadiga inimese sõnavõtu eest, kritiseerida tervet õppekava ja seal õpetavaid rektoreid. Mõnede välja toodud aspektidega pole päris nõus, aga üldiselt räägib ju õigetest asjadest.
Comment