Re: majanduse offtopic
Tule taevas appi!!!!!
Sellist jama on raske kommenteerida.
Ansip kiusab ja teeb kõike enda isiklikest huvidest lähtuvalt või lihtsalt katsetab riigi juhtimist.
Jah, ta ei ole viimasel ajal just kõige osavam suhtleja aga need laused on LOL.
tolmuahv võttis viisakalt asja kokku, seega taltsutan end ja lõpetan.
Tule taevas appi!!!!!
Sellist jama on raske kommenteerida.
Ansip kiusab ja teeb kõike enda isiklikest huvidest lähtuvalt või lihtsalt katsetab riigi juhtimist.
Jah, ta ei ole viimasel ajal just kõige osavam suhtleja aga need laused on LOL.
tolmuahv võttis viisakalt asja kokku, seega taltsutan end ja lõpetan.
Comment