Re: majanduse offtopic
+1 vsiule ja kuidas üldse saab teisiti mõelda. nii palju kui ma edukate ettevõtete omanikke tean siis kõik on rattas 24h ja pingutavad väga korralikult edukuse nimel: Kuldmedali näide on muidugi lol
+1 vsiule ja kuidas üldse saab teisiti mõelda. nii palju kui ma edukate ettevõtete omanikke tean siis kõik on rattas 24h ja pingutavad väga korralikult edukuse nimel: Kuldmedali näide on muidugi lol

Comment