Re: majanduse offtopic
Pane end omanike olukorda - kui keegi teeb töö ära 2-2.5x odavamalt, siis milleks rohkem maksta? Edukas firmajuht maksab palka ikka nii vähe kui võimalik, mitte niipalju kui "aus" on.
Algselt postitas pikk28
Vaata postitust
TC
Comment