Re: majanduse offtopic
hahaha, 14-15 aastase tatina tegin naabripoistele joonestustöid. tehnikaülokoolis käisid. ei saa öelda et vähe oleks teeninud.
hahaha, 14-15 aastase tatina tegin naabripoistele joonestustöid. tehnikaülokoolis käisid. ei saa öelda et vähe oleks teeninud.
Comment