Re: majanduse offtopic
Mingi veider soperdis suvaliselt märsilohistajalt. Läbi ei lugenud, vaatasin vaid märksõnu. Pangad runnivad kogu majandust ja skeemitavad, kuidas lihtrahvalt vara ära võtta?
Märsilohistaja pole paraku tähele pannud, et viimase 4 aastaga on Lääne-Euroopa ja USA pankade väärtusest kadunud 70-80% ja pankade tegevus on pehmelt üteldes paralüseeritud, kuna kõik kardavad likviidsuskriisi ja sellele järgnevat pankrotti. Kogu majanduses pole ükski sektor niipalju kaotanud kui pangad. Pangandusel läheb hästi siis, kui kogu majandusel läheb hästi. Panga ärimudel näeb ette, et inimene toob ise oma raha panka, mitte et see tuleb inimeselt ära võtta.
Algselt postitas con
Vaata postitust
Märsilohistaja pole paraku tähele pannud, et viimase 4 aastaga on Lääne-Euroopa ja USA pankade väärtusest kadunud 70-80% ja pankade tegevus on pehmelt üteldes paralüseeritud, kuna kõik kardavad likviidsuskriisi ja sellele järgnevat pankrotti. Kogu majanduses pole ükski sektor niipalju kaotanud kui pangad. Pangandusel läheb hästi siis, kui kogu majandusel läheb hästi. Panga ärimudel näeb ette, et inimene toob ise oma raha panka, mitte et see tuleb inimeselt ära võtta.

Comment