Re: majanduse offtopic
Mul pole neid numbreid ega viitsi neid ka otsida, sest su järeldus on vale. Eesti kiirest taastumisest ei saa järeldada Eesti suhtelise positsiooni muutust, sest pole piisavalt infot. Umbes sama nagu Eesti ilma järgi ennustada ilma Poolas.
Objektiivsusele pretendeerimine tähendab in my book samuti veidi enamat kui ühe numbri toomist, ühe tühja järelduse tegemist ja teiste fänboyks nimetamist. Kui tahad väita, et kusagil on rohi kindlasti rohelisem ja et sinu madalas sissetulekus ei ole süüdi mitte sina ise vaid hoopis Ansip/RE, siis võiks siiski veidi rohkem pingutada. Aga lampi RE bashijate suutmatus enda poindi tõestamiseks vähegi veenvaid argumente ja numbreid tuua ongi nii otseselt kui kaudselt põhjuseks, miks nad RE'd bashivad. Lihtsalt ei saada objektiivselt olukorrast aru ja laiemalt madal arenguvõime, mis ei luba enda sissetulekuid tõsta ja sunnib endast mitte sõltuvaid asjaolusid alati süüdistama.
Mul pole neid numbreid ega viitsi neid ka otsida, sest su järeldus on vale. Eesti kiirest taastumisest ei saa järeldada Eesti suhtelise positsiooni muutust, sest pole piisavalt infot. Umbes sama nagu Eesti ilma järgi ennustada ilma Poolas.
Objektiivsusele pretendeerimine tähendab in my book samuti veidi enamat kui ühe numbri toomist, ühe tühja järelduse tegemist ja teiste fänboyks nimetamist. Kui tahad väita, et kusagil on rohi kindlasti rohelisem ja et sinu madalas sissetulekus ei ole süüdi mitte sina ise vaid hoopis Ansip/RE, siis võiks siiski veidi rohkem pingutada. Aga lampi RE bashijate suutmatus enda poindi tõestamiseks vähegi veenvaid argumente ja numbreid tuua ongi nii otseselt kui kaudselt põhjuseks, miks nad RE'd bashivad. Lihtsalt ei saada objektiivselt olukorrast aru ja laiemalt madal arenguvõime, mis ei luba enda sissetulekuid tõsta ja sunnib endast mitte sõltuvaid asjaolusid alati süüdistama.
Comment