*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1066
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Soovitage mulle ka tööd- küsisin ühest kohast, mingi liinitöö sisuliselt ja seal pakuti 333 eur kuu ainult :(

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #1067
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      flippamine toidab paremini?:D

      Comment

      • kaval-ants
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 191

        #1068
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Soovitage mulle ka tööd- küsisin ühest kohast, mingi liinitöö sisuliselt ja seal pakuti 333 eur kuu ainult :(
        Kui sulle sisuliselt liinitöö sobib, siis on tööd pakkuda kaubaaluste parandajatele. Vahetustega - mingid nädalad Eestis (Tallinn), mingi nädal Soomes, Rootsis. Tükitöö. Keskmiselt teenivad Eestis 1000 kuus, Soomes ja Rootsis (ei pea käima) tüki hind parem ja seal keskmiselt 500 nädal. PM kui rohkem huvi.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #1069
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Soovitage mulle ka tööd- küsisin ühest kohast, mingi liinitöö sisuliselt ja seal pakuti 333 eur kuu ainult :(
          Mida sa ootad, et sulle siin vastama hakatakse? Väga kurb.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1070
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
            Kui sulle sisuliselt liinitöö sobib, siis on tööd pakkuda kaubaaluste parandajatele. Vahetustega - mingid nädalad Eestis (Tallinn), mingi nädal Soomes, Rootsis. Tükitöö. Keskmiselt teenivad Eestis 1000 kuus, Soomes ja Rootsis (ei pea käima) tüki hind parem ja seal keskmiselt 500 nädal. PM kui rohkem huvi.
            Vandalar õnne üle vist kurta ei saa...nice!

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1071
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Soovitage mulle ka tööd- küsisin ühest kohast, mingi liinitöö sisuliselt ja seal pakuti 333 eur kuu ainult :(
              Ma võtaks sellise pakkumise vastu küll, kui seda tööd kodus teha saaks. Tervis on nagu on ehk Soome ja mujale kaubaaluseid vms. parandama ei saa minna.

              Comment

              • Madis_89
                Grinder
                • Feb 2009
                • 841

                #1072
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                No mina hakkan juulist 74,72 eurot kuus saama, ei virise.

                Comment

                • Murdock
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 690

                  #1073
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                  No mina hakkan juulist 74,72 eurot kuus saama, ei virise.
                  Sõjavägi?
                  kuhu kohta täpsemalt lähed?

                  Comment

                  • Madis_89
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 841

                    #1074
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Vahipataljon 6. juuli.

                    Comment

                    • ceni
                      Jube Noob
                      • Feb 2010
                      • 110

                      #1075
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                      No mina hakkan juulist 74,72 eurot kuus saama, ei virise.
                      isegi hästi saadud, mina sain 3 esimest kuud 150 EEK, hiljem muidugi tõusis 160 EEKni :D

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #1076
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        mina saan kaitseväest praegu 4350 kuus. virisen ikka
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #1077
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Keskharidus omandatud. Fuck yeah!
                          Nüüd saab paar päeva tõsisemalt tala panna ja siis kõrgharidusse kandideerima hakata.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #1078
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            ROFLLLLLLLLLLLL, ma sain krambid just. Vaatasin et offtopicus polegi mu soome töö pakkumise peale re-leveldama hakatud, et mis värk on. Siis näen, et 4 sõnumit tulnud
                            Epic, keegi tõesti ei hammustanud mu levelit läbi? Sõber ilma ühegi postita? Vahendustasu? Tra kui isegi siin selline skeem läbi läheks, siis ma üldse ei imesta, et kuldses börsis neid kuulutusi nii palju on

                            Tere !

                            Ole hea, lase mulle ka pm saata töö asjus. Tänan!
                            mis sorti tööga tegu? :P
                            Kui augusti keskpaigas oleks võimalik tööle asuda, siis sooviks ka teada lähemalt sinu kirjutatu kohta kui aega on.
                            hei,


                            saada mulle ka


                            terv,

                            Comment

                            • Murdock
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 690

                              #1079
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              LOL,esimese korraga ei saanud arugi,et level siis hakkasin uuesit lugema,siis vaatasin et ongi level :[

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #1080
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                                ROFLLLLLLLLLLLL, ma sain krambid just. Vaatasin et offtopicus polegi mu soome töö pakkumise peale re-leveldama hakatud, et mis värk on. Siis näen, et 4 sõnumit tulnud
                                Epic, keegi tõesti ei hammustanud mu levelit läbi? Sõber ilma ühegi postita? Vahendustasu? Tra kui isegi siin selline skeem läbi läheks, siis ma üldse ei imesta, et kuldses börsis neid kuulutusi nii palju on









                                Tabasin leveli paarkend sekundit enne sinu posti kui sellele mõtlema hakkasin:)
                                Siiski see polnud see kontekst kus oleks olnud standard levelist aru saada ja vaevalt peakski keegi muret tundma kui moderaator enda nimega soovitab.

                                Comment

                                Working...