*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #991
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    Sai siis eile ära käidud, emotsioon küll hea, aga mäng oli veel haigem kui ma arvasin, cashi laudu ainult 2 ja 1 neist töötas, mõlemas muidu blindid 2.5/5AUD(kõrgem kui usd), meie lauas oli min BI 200 ja max 500, istusime mõlemad onuargiga min-BI-ga sisse, ehk 40BB, mina sain juba mingi 10-nda käega ässad vs mutid pre sisse, ning sain mängitava stacki. Õhkond oli mõnus, mängida oskas healjuhul 2 mängijat(laud oli kümnene), avg potis oli 6-7 inimest, ehk siis totaalne limp-fest, positsioonidest ei teadnud vist keegi midagi, tüüpide range oli selline, et üks käsi viskas pre QQ minema ja teine hetk stackis end KJ-ga, kahe mängija vastu:S. lõpupoole crackisin AK-ga KK ära pre allinis ja istusin välja 506daalaga, onuark istus välja 491-ga. Tuleb omale mingisugune roll kokku ajada ja seal tahetakse sind vägisi rikkaks teha:)
    Kuidagi kaugele läksid selle jaoks. Tulin just Pargist +1200€ :P

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #992
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Ja kus siis Tapa kutid peksa saamas käivad ?
      Eks ikka maakonna keskuses, Rakveres.

      Comment

      • KraindOnMaind
        FPP Pro
        • Jun 2009
        • 228

        #993
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        pärast winning sessione tunneb igaüks kuidas temast miljonär saab. printing manis etc. kannata veits variance ära seal austraaliamaal ja vaata kas asi ikka sujub

        Comment

        • MagicFriend
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2010
          • 369

          #994
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #995
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Üks päris solid post 2+2'st, autor HokieGreg:

            After rakeback, I've never had a losing month in almost 4 years of playing. I used to think this was a good thing, but it's not...it means I wasn't maximizing my expectation. I played too low stakes, worried too much about roi and game selecting, and didn't try to maximize my hourly. I tried to control variance basically...which can't be such a bad thing to some extent (depends on your goals, financial situation, risk tolerance).

            My goal for the next 12 months is to have at least 1 losing month. If I have 2, great. I'm probably maximizing expectation if that's the case.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #996
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Kiire küsimus, mis kausta ma pean ümber copyma enne formatit et kõik handhistoryd alles jääks?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #997
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                sa pead HEMi backupi tegema, rohkem pole vaja.
                Backupi paned ala välisele kõvakale, usb pulgale. Peale formatit installid HEMi ja laed backupi uuesti ylesse

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #998
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Annab mingi sellise errori: [19.06.2011 14:15] error: Could not find PostgreSQL installation directory .
                  Perse, jätsin viimasele hetkele selle, nüüd on kiire. :(

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #999
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Kus saab Tartus 8 lehte välja printida. Tekst värviline (lennupiletid).
                    Praegu pühapäeva pärastlõuna ja valik pole kõige suurem :D.

                    Comment

                    • albinar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2010
                      • 346

                      #1000
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Eks ikka maakonna keskuses, Rakveres.
                      Vot seda ei tea kus Tapa omad peksa saavad

                      Comment

                      • isenseven
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 598

                        #1001
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        Kus saab Tartus 8 lehte välja printida. Tekst värviline (lennupiletid).
                        Praegu pühapäeva pärastlõuna ja valik pole kõige suurem :D.
                        digicop seal riiamäel?

                        e: pühap kinni vist ikka

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #1002
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Kus saab Tartus 8 lehte välja printida. Tekst värviline (lennupiletid).
                          Praegu pühapäeva pärastlõuna ja valik pole kõige suurem :D.
                          Miks sa neid värviliselt pead välja printima?

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #1003
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            Miks sa neid värviliselt pead välja printima?
                            Ballerite asi obv.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1004
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Tra äge ilmaprognoos on jaanipäevaks.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #1005
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                väsinud otsimast juba, aga igaks juhuks panen ka siia üles. äkki joppab. vajan viljandisse 2-3 ehitusmeest puitpõrandaid ehitama. ca 250 m2. tööle asumise aeg üleeile jne. PM

                                Comment

                                Working...