*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • suitsutihane
    FPP Pro
    • Dec 2010
    • 286

    #976
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    äkki olu publicity stuntn keegu nbirnaalne inime nkn eu vaaata kanal2??

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #977
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
      Mõni tegelane võiks siin PP foorumi löögirühma valmis panna. Ready to hit 24/7
      lol. mäletan kui "Viimsi löögirühm" veel tegutses mõned aastad tagasi. kari 18-22 a vms jõusaali tüüpe läksid peole ja viskasid inimesi läbi akende ja laudade.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #978
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Sportlik huvi reisimise kohta (ei puuduta mind!):

        Kui ma aprillis Egiptuses käisin, siis Novatours peale reisi maksmist saatis kirja, et pass peab peale reisi lõppemist kehtima veel vähemalt 6 kuud!

        Uurisin veidi Maroko kohta. Kindlat infot ei leidnud. Mingi World Travel saidil öeldi, et ala pass peab kehtima, kui riigis oled. Samas Maroko kodulehel oli klausel, et pass peab kehtima peale reisi veel 6+ kuud!

        Ühel tuttaval kehtiks pass peale reisi mingi 4,5-5 kuud... ja reis on juba esmaspäeva varahommikul.

        Mida teha? (ärge pakkuge kiirpassi ja uusi lennupileteid).
        Äkki keegi oskab täpset infot anda


        ty

        Comment

        • kilu6
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1305

          #979
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Eesti mees Lauri Sild juhib just praegu aasta suurimat orienteerumisvõistlust Jukola viesti Soomes. Jookseb neljandas vahetuses ühe soome klubi eest. Sama võistkonna (OK Delta) 6ndas vahetuses jookseb samuti eestlane Olle Kärner. Kokku 14000 inimest osaleb sellel võistlusel.



          Soome YLE2 telekast kannab ka üle.

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #980
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
            täna tuleb minna cairnsi live regusid crushima, ainuke sitt austraalia kasiinode juures on see, et ntx 1/2 cashis on max BI 50bb:S
            Sai siis eile ära käidud, emotsioon küll hea, aga mäng oli veel haigem kui ma arvasin, cashi laudu ainult 2 ja 1 neist töötas, mõlemas muidu blindid 2.5/5AUD(kõrgem kui usd), meie lauas oli min BI 200 ja max 500, istusime mõlemad onuargiga min-BI-ga sisse, ehk 40BB, mina sain juba mingi 10-nda käega ässad vs mutid pre sisse, ning sain mängitava stacki. Õhkond oli mõnus, mängida oskas healjuhul 2 mängijat(laud oli kümnene), avg potis oli 6-7 inimest, ehk siis totaalne limp-fest, positsioonidest ei teadnud vist keegi midagi, tüüpide range oli selline, et üks käsi viskas pre QQ minema ja teine hetk stackis end KJ-ga, kahe mängija vastu:S. lõpupoole crackisin AK-ga KK ära pre allinis ja istusin välja 506daalaga, onuark istus välja 491-ga. Tuleb omale mingisugune roll kokku ajada ja seal tahetakse sind vägisi rikkaks teha:)

            Comment

            • Roomet
              FPP Pro
              • Dec 2009
              • 211

              #981
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas con Vaata postitust
              lol. mäletan kui "Viimsi löögirühm" veel tegutses mõned aastad tagasi. kari 18-22 a vms jõusaali tüüpe läksid peole ja viskasid inimesi läbi akende ja laudade.
              Järvamaal on üks väike koht nimega Aravete, kus terve aleviku kutid käivad jõukas ning nv siis jõudu rakendamas kõrtsides jne. Viimasel ajal veidi rahulikum, ent ega selle küla meestega ei julge Järvamaalt keegi tüli norida.

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #982
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                sama teema on Tartumaal nõo ja piilu baariga

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #983
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Roomet Vaata postitust
                  Järvamaal on üks väike koht nimega Aravete, kus terve aleviku kutid käivad jõukas ning nv siis jõudu rakendamas kõrtsides jne. Viimasel ajal veidi rahulikum, ent ega selle küla meestega ei julge Järvamaalt keegi tüli norida.
                  Paide omadega ikka madistavad aknaraamide ja aialippidega

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #984
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    öööh wtf
                    Last edited by jrgn hell; 19.06.11, 11:44.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #985
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                      ja mul oli üsna shocking experience.

                      Konkreetne olukord, kus balla lapsed kasutavad oma teenimatut vanemate varandust ära, et naisi saada, ja siis jäävad tehinkaga jänni. KOnkreetne error ikka, kus ballale on suured mänguajsad kingitud, aga midagi ei oska teha, kui vaja natuke fixida.
                      Siis ise oma rott-mindi ja sõprade samasuguse rott-mindiga aitad hädast välja ja vahid, kuidas samal ajal stilettodes naised kõrval hanguvad, sest külm on, aga ära ka ei lähe, sest rikad poisid ja ilus tehnika.
                      Jelly much?

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #986
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas con Vaata postitust
                        lol. mäletan kui "Viimsi löögirühm" veel tegutses mõned aastad tagasi. kari 18-22 a vms jõusaali tüüpe läksid peole ja viskasid inimesi läbi akende ja laudade.
                        Heh, tegutsevad siiani, aga enamus neist lihtsalt vangimajas ja nüüd targemad peale tulnud. Enam seda bemmi löögirühma sildiga ei näe. Aga uus targem seltskond on peale voolanud.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #987
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                          Eesti mees Lauri Sild juhib just praegu aasta suurimat orienteerumisvõistlust Jukola viesti Soomes. Jookseb neljandas vahetuses ühe soome klubi eest. Sama võistkonna (OK Delta) 6ndas vahetuses jookseb samuti eestlane Olle Kärner. Kokku 14000 inimest osaleb sellel võistlusel.



                          Soome YLE2 telekast kannab ka üle.
                          Minu klassikaaslane põhikoolis :) Väga osav!

                          Comment

                          • albinar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2010
                            • 346

                            #988
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Roomet Vaata postitust
                            Järvamaal on üks väike koht nimega Aravete, kus terve aleviku kutid käivad jõukas ning nv siis jõudu rakendamas kõrtsides jne. Viimasel ajal veidi rahulikum, ent ega selle küla meestega ei julge Järvamaalt keegi tüli norida.
                            Pole need Aravete kuttid midagi nii ägedad, käivad Tapal kogu aeg peksa saamas, sest keegi ei salli neid siin. Esinevad liiga palju.

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #989
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Irw see maakate elu tundub ikka täielik Hollywood. Saaks ainult kuskil molli andmas käia.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #990
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas albinar Vaata postitust
                                Pole need Aravete kuttid midagi nii ägedad, käivad Tapal kogu aeg peksa saamas, sest keegi ei salli neid siin. Esinevad liiga palju.
                                Ja kus siis Tapa kutid peksa saamas käivad ?

                                Comment

                                Working...