*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • saugakarel
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 288

    #916
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    kas euro pokkeris HEM ka töötab?

    Comment

    • ziimukaz
      Grinder
      • Jan 2010
      • 741

      #917
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Triobet Openi lauad soodusmüügis juba :P

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #918
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Hmm, lugesin kuskilt artiklist, et neid müüaksegi algusest peale sellise hinnaga seal portaalis. :P Täishind pidi olema ~€280

        Comment

        • oohoh
          Grinder
          • Oct 2009
          • 547

          #919
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Punkaulupeol Kanal 12-e saatejuhi Kairi Rondo rinnad paljastanud punkar Aknool peksti eile öösel tundmatute isikute poolt läbi.

          tr0l0l0l0l0l0

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #920
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            kuulge, kui keegi siin teeb rahavahetusi jms.. palju te nende pealt vahelt võtate.. stiilis teine mees FTP'sse ja sina SEB to SEB.. mitu %? nt kui $500 st on jutt
            No eks igaüks ise kaupleb, aga kui nt kurss on miski 0.68, siis näiteks mingi 0.6-0.65-ga oleks nõus ostma ftp-sse doltse vms.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #921
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***


              Järgmisena võetakse loodetavasti põhjalikult ette ka need "füüsilise noomituse" teostajad, kes viieaastase poja juuresolekul oma noomitust teostasid..

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #922
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Esimene post Potsataja poolt millele ma tahaks panna +10000000000

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #923
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  njahh.. olgem ausad, keegi nõme punkar kes kaamerasse oma lollakat tulevi triinu irevil naeru laseb ja tisse krabab võiks tappa saada küll, aga ikkagi 5 aastase poja ees... päris karm.. maikujuta ette kui paanikas ja shokeeritud ta poeg võis olla kui isa maas meelemärkusetult lamas verisena.. se oli tõesti ikka totaalne overbet-donkbet

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #924
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Olete ikka täitsa kindlad, et asi oli nagu Hollywoodi filmis, isa ägises vereloigus ja 5 aastane laps kisas kurva muusika saatel ?
                    Ma pakun, et see töllakas pasundab üle seda lugu. No pic no proof.

                    Oleks ta enne oma lolli tegu teadnud, et sellepärast nii juhtub, siis oleks vast tegemata jätnud.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #925
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      vahet pole, 5 aastane laps on nii ehk naa paanikas kui talle lähedane otse tema nähes pasunasse saab..

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #926
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Internet just got real.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #927
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Kas ma olen ainuke, arvates, et ta oligi selle keretäie ära teeninud?

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #928
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Ei imesta kui punkarid ise ta läbi peksid :P

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #929
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              Kas ma olen ainuke, arvates, et ta oligi selle keretäie ära teeninud?
                              Ei. Muidugi kukkus see koledasti välja ja seda ei saa õigustada, et vend lapse nähes tappa sai. Aga kuidas küla koerale, nii koer külale (või oli see vastupidi). Ses suhtes, et see oli ju totaalne lollus millega ta hakkama sai ja iga normaalne mees, kelle naisele nii tehakse, läheb ja teeb sotid selgeks. Seekord juhtus meheks olema lihtsalt keegi Valujevi kasvu onu.

                              Comment

                              • oohoh
                                Grinder
                                • Oct 2009
                                • 547

                                #930
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Üledramatiseeritud, obv sai asjaeest. Ei pea eriline valujev olema sellise vandi jaoks :D

                                Comment

                                Working...