*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • saugakarel
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 288

    #166
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
    Huvitav kas sõjaväkke peab ka oma Off'i kaasa võtma või antakse sealt poolt mingit sääsetõrjevahendit?
    Ega enda poolt kaasa võetud Off halba ei tee.. meile kyll anti aga ei pruugi sulle midagi anda keegi. Ma soovitaks ise kaasa võtta.

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #167
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Perekond : mees, naine ja poeg lähevad jõe äärde puhkusele ja kalastama. Tõmbavad kuldkalakese välja ja see kohe manguma, et jätke ellu ma annan teile ühe soovi. Mees ütleb et muinasjuttudes antakse kolm, kalake jääbki nõusse. Poeg siis ütleb : "Ma tahan hamstrit". Isa ütleb: "P.utsi see hamster". Ema ütleb : " Hamster p.utsist välja" !

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #168
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        vägagi huumorivaene

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #169
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Mees tuleb koju töölt. Naine tuleb vastu , ütleb: "Kuule, trepikojas on käsipuu katki, äkki parandad ära?" Mees vastu: " EGa ma mingi ehitaja ei ole". Järgmine päev mees tuleb töölt koju, naine ütleb : " Kuule, Kraanikausi torud on katki". Mees vastab : " Ega ma mingi torumees ei ole". Kolmandal päeval tuleb mees koju, naine ütleb: " Elektirpirn on katki. Äkki parandad ära." Mees vastu: " Ega ma mingi elektrik ei ole". Neljandal päeval mees tuleb koju, vaatab käsipuu korras, vesi voolab, elektripirn põleb. Küsib :" Noh, mis juthus, kuidas sa korda said?". Naine vastu: Ah, naabrimees käis külas, ütles et teeb kõik korda. Mees : " Ja mis ta vastutasuks tahtis? ". " Ah, küsis kas teen talle õtusöögi või annan paugu nikku". Mees : " No ja mis sa tegid siis?". Naine : " Ega ma mingi kokk ei ole" !

          Comment

          • Priito
            Jube Noob
            • Mar 2009
            • 121

            #170
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Ma ei hakanud seda lugedes isegi lootusi kõrgeks ajama.

            Edit: see käis siis kuldkala nalja kohta.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #171
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              “Müügiga kiiret pole ja selliste majade puhul hindamisakti ei küsita, sest väärtus on emotsionaalne ja ka panga jaoks pole garantiid vaja – objekti ostjal on reeglina ressurss pangaarvel olemas,”



              Summa pole oluline, kui emotsioonid mängus.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #172
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Nad tulevad soojuskiirguse poole IMO, valgus kui selline peaks ainult siis neid meelitama, kui valgusallikas ka sooja tekitab.
                pole kindel (ja ei viitsi guugeldada kah), aga minu teada peaksid sääsed ikka tulema lõhnade jms peale (näiteks higi. samas peaksid tulema ka tavalise süsihappegaasi peale). nii palju kui mina tean, siis sääsk näeb reaalselt 2-3m kaugusele.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #173
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                  Võta kaasa parem. See aasta oli meil kevadtormil nii et suht lõpus saime alles :D Ise ostsin veel lisaks mingi puugitõrjevahendi offilt. Kuhu minek muidu?

                  Ise sain eile reservi, ebareaalne tunne, yeaaaaahh
                  Alles nüüd :P

                  Aga soovitan ka kaasa võtta sääsetõrjevahendit. Meile küll keegi midagi ei andnud.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #174
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    “Müügiga kiiret pole ja selliste majade puhul hindamisakti ei küsita, sest väärtus on emotsionaalne ja ka panga jaoks pole garantiid vaja – objekti ostjal on reeglina ressurss pangaarvel olemas,”



                    Summa pole oluline, kui emotsioonid mängus.
                    Avasin kommentaarid et ära lugeda, mitmes kommentaator midagi valitsuse kohta ütleb. Teine kommentaator alles. Üllatav natuke, mis sellel esimesel viga on?

                    Comment

                    • atsetoon
                      Joomas õlut Atsetooniga
                      • May 2009
                      • 1105

                      #175
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Kas kellegil on(soovitatavalt Tallinnas) mõneks nädalaks elamispinda pakkuda?

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #176
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Sääsed orienteeruvad saagi leidmisel põhiliselt süsihappegaasi lõhna järgi. Juba mõnekümne meetri kauguselt suudavad nad õhus ära tunda püsisoojaste loomade poolt välja hingatud süsihappegaasi jälgi ning lennata ohvrini. Kui sääsk on jõudnud ohvrile lähemale, orienteerub ta soojuskiirguse ja niiskuse järgi. Vahetus läheduses, mõne meetri kauguselt, kasutavad sääsed nägemismeelt.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #177
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          värdjad.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #178
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Sääsed orienteeruvad saagi leidmisel põhiliselt süsihappegaasi lõhna järgi. Juba mõnekümne meetri kauguselt suudavad nad õhus ära tunda püsisoojaste loomade poolt välja hingatud süsihappegaasi jälgi ning lennata ohvrini. Kui sääsk on jõudnud ohvrile lähemale, orienteerub ta soojuskiirguse ja niiskuse järgi. Vahetus läheduses, mõne meetri kauguselt, kasutavad sääsed nägemismeelt.
                            jep tean ka seda, aga huvitaval kombel näiteks kui auto seisma jätad kuskil, siis kogunevad kõik sääsed auto kapoti ümber, ehk nad ikka vast ka sooja järgi peaksid orienteeruma?

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #179
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              huvitav kas mingi viina toppimine neile punnidele aitab? tra no hetkel on kyll tunne, et varsti on liha v2ljas .. fuckign hivised sääsed

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #180
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                lol fucking hivised sääsed, lmao

                                Comment

                                Working...