*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • E-Kunn
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 261

    #556
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    4 erinevat väikemeest.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #557
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Ei noh, nii kolm, kui ka neli on teoreetiliselt õige vastus, kuna isegi meie kolkas on võimalik sama väikemeest kaks korda järjest mitte näha. Teine asi on aga see, miks ma kunagi varem kedagi topelt ei ole näinud hoolimata alkoholi kogusest ja miks ma hetkel rohkem kedagi topelt ei näe. Lisaks veel see, et miks ma olen nii kindel just selles, et just üks silm põhjustas sellise optilise illusiooni.

      Comment

      • WeThePeople
        Vana Tegija
        • Mar 2010
        • 1163

        #558
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        liiga palju cracki võibolla?

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #559
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Crack on välistatud, kuna raha ei jätku reeglina isegi odava alko jaoks.

          Comment

          • ceni
            Jube Noob
            • Feb 2010
            • 110

            #560
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            pigem on siin huvitav hoopis see, miks ja kelle väikemehi sa nii hoolsalt vaatad?

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #561
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Ok, see on siis uus ja põnev küsimus ?

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #562
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Ok, mul on üks räigelt raske matemaatiline ülesanne.

                Kõigepealt vaatasin aknast välja ja nägin ühte väikemeest topelt. Mõne aja pärast vaatasin uuesti aknast välja ja nägin jälle ühte väikemeest topelt, kuid juurde tuli veel kaks väikemeest, keda nägin ka topelt. Mitut väikemeest ma siis kokku nägin ja miks ma hetkel topelt ei kirjuta ? Boonusküsimus on aga see, et kumma silmaga ma oma arust topelt nägin ?
                ma olen 3 viimast ööd unes näinud kuidas ma oma ühe tuttava eksnaist panen. boonusküsimus puudub.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #563
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  ma olen 3 viimast ööd unes näinud kuidas ma oma ühe tuttava eksnaist panen. boonusküsimus puudub.
                  Obv oled sa ürgmees, minul on unes oluliselt tähtsamaid asju teha, kui kedagi panna. Samas tuleb tõdeda, et kellegi panemise teema on unes nkn suht tähtsusetu teema, lahti nkn ei saa. Oluliselt emotsioonirikkam on kellegi saamise või kaotamise teema, mis on raudselt unenägude top 3´s.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #564
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Obv oled sa ürgmees, minul on unes oluliselt tähtsamaid asju teha, kui kedagi panna. Samas tuleb tõdeda, et kellegi panemise teema on unes nkn suht tähtsusetu teema, lahti nkn ei saa. Oluliselt emotsioonirikkam on kellegi saamise või kaotamise teema, mis on raudselt unenägude top 3´s.
                    see ju võrduski saamisega.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #565
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      see ju võrduski saamisega.

                      Unes panemine ei võrdu PANEMINE. Samas krt teab ehk just sina oled see lucky. "Panemine" on minu jaoks üks une viletsamaid emtsioone ja ometi ootan ma ma oma elus üle kõige just unenägusid. Võib-olla on asi ka selles, et kui sa oled unes paar korda oma surma näinud/tundnud ning lisaks ka paar maailma lõppu läbi elanud, siis muutub lihtlabane panemine igavaks.
                      Last edited by Potsataja; 09.06.11, 20:43.

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #566
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Ma olin mingi nädal tagasi unes mõrvar. Jube imelik, tagusin kahvliga südamesse mingile vennale ja raip ei surnud ära.

                        Comment

                        • Kloonike
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 898

                          #567
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Ma näen unes pokkeristrateegiat, hommikuti alati targem. Eriti hea on kui teed silmad lahti ja mingi uus A-ha moment peas, mida kohe vaja järgi proovida :D

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #568
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                            Ma näen unes pokkeristrateegiat, hommikuti alati targem. Eriti hea on kui teed silmad lahti ja mingi uus A-ha moment peas, mida kohe vaja järgi proovida :D
                            ma nägin ka täna unes, et mängisin 2te erinevat WSOPi satikat 10.800 fpp eest, kus TOP3 said main event paketi ja mõlemal jõudsin FT kuid mingil põhjusel ei saanud jätkata või midagi juhtus jne. Hommikul ärgates oli arusaamatus, et ma tahan mängida seda finaallauda nüüd, mis toimub.

                            Aga pokkeristrateegia/mängimine on minul ka kõige sagedasem unenägu, guaranteed unenägu kui on eelnevalt deep run kuskil olnud, siis mängin unes alati need situatsioonid läbi, mida tagantjärele mõtlesin oleks võinud paremini mängida (ja ALATI samamoodi nagu päristurniiril, ise teades, et see otsus õige ei ole) ja nii see jääb kummitama ja ilmselt mingil määral aitab ka vältida edaspidi sarnaseid vigu.
                            Last edited by KristjanLaas; 09.06.11, 21:05.

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #569
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                              Ma olin mingi nädal tagasi unes mõrvar. Jube imelik, tagusin kahvliga südamesse mingile vennale ja raip ei surnud ära.
                              Ma olin ka ükskord, keegi ei julend lasta maha ja ma tuimalt võtsin relva ja tulistasin. Ja siis ümberringi vahiti imelikult ja öeldi et mul tuleb probleeme :D

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #570
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                mad respect
                                [YOUTUBE]ehpkfive2no[/YOUTUBE]
                                [YOUTUBE]dDnrLv6z-mM[/YOUTUBE]

                                Comment

                                Working...