*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #376
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    sääsed tulevad öösel tuppa kui akent lahti hoida.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #377
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Mul suures toas kont, nice.

      Comment

      • Roomet
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 211

        #378
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        15 eurone lauaventilaator...julm raharaiskamine tundub kallima ostmine.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #379
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          +1

          [YOUTUBE]xxDTe-T__dQ&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
          LOL

          Comment

          • QKulgur
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 484

            #380
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Tegin starsist cashouti eesti kontole 28 mai nemad kandsid oma jutu järgi raha yle 30 mai ja siiamaani pole raha, not cool

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #381
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
              sääsed tulevad öösel tuppa kui akent lahti hoida.
              Selleks on sääsevõrk, mis aknaavasse käib.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #382
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas QKulgur Vaata postitust
                Tegin starsist cashouti eesti kontole 28 mai nemad kandsid oma jutu järgi raha yle 30 mai ja siiamaani pole raha, not cool
                Ma tegin reedel ja tänaseks olid rahad kohal.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #383
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Yes, winterbellsis uus rekord!

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • JaanusX
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2010
                    • 392

                    #384
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Krt mul oli mingi 20a vana vene ventikas pöörles ringi ja kiirus oli seadistatav... töötas mul 6a iga suvi 24/7 2-3 kuud vahetpidamata.... väga nuts... alles hiljuti oli osta.ee müügil selline mingi alla 3 euri... marki kahjuks ei mäleta hetkel....

                    Comment

                    • Romka
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1544

                      #385
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      no põmst selline siis.. ise olen väga rahul.. sõltuvalt kui palav on, saab kolme tugevusastme vahel valida.. saab panna mingi 120kraadi ringi koogutama.. kõrgus/nurk on adjustable.. ja saab panna ka ühte kohta puhuma..
                      Sain nädal tagasi rimist samasuguse 14 euroga vist? Väikse jalaga maksis vähem veel. Hetkel nädalake järjest töödanud ja ei mingit häda. Seal oli neid korralikult hunnikus muidu.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #386
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Tähelepanu rahvas kes sääskede ja muude mutukatega hädas. Leidsin viimaks tõhusa vahendi, mis hoiab need saadanad minu nahast eemal.


                        Saadaval näiteks jahipaunas, maksis vist 5,5€ ja on ÄÄRMISELT tõhus. Tegin täna testi, läksin t-särgiga metsa, määrisin paljad kehaosad kokku ja mitte yks sääsk ega parm minu peal ei maandunud. Mõni meeltesegaduses sääsk vaid eksis paar korda kõrva ära. Toimis tõesti hästi. Seisin lepikus ja kõik ymberringi ainult sumises...mina naersin.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #387
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          jep see ongi see sama pudel, millest paar päeva tagasi siin rääkisin. pudeleid kahte sorti. ühel on DEET sisaldus 95% ja väidetavalt on see siis 5,5€? ema käis ennist poes ja seal oli alles olnud vaid 98% sisaldusega pudel ja väidetavalt maksis 10€ selle pudeli eest.

                          võrdluseks näiteks on OFFides DEET (see ongi aine, mis sääski ja muid putukaid eemale ajab) protsent 20-30.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #388
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            aga kas see ben's haiseb ka?

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #389
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              ei haise...kui nina vastu kätt paned, siis on mingi lõhn...aga seda pole kaugelt tunda nagu off mida tunned teisele poole kvartalit

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #390
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                siis hästi (Y)


                                btw, https://www.facebook.com/video/video...50639781905650
                                ROFL

                                Comment

                                Working...