*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #286
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Char Vaata postitust
    mis asjad need sääsest väiksemad putukad on? tunduvad nagu puuviljakärbsed, aga raisad hammustavad.

    sai eile natukene jalkat taguda ning, koha peal ei saa üldse olla, tulevad parvega ja jalgade peal mingi kokku ~6 tükki jälle..sis lööd maha/ajad minema..ja mingi hetk, kui jälle natuke seisma jääd, jälle ründavad
    Mudalased on need, meenutavad kärbest, aga on palju väiksemad ja imo hammustavad ka valusasti :D

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #287
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Ja näiteks minul paistetavad nende hammustused üles. Kuskile õigesse kohta trehvab (veresoone vms peale), siis läheb pmst terve käsi paiste. Või säär vms. Jubedad elukad. Ja kui sääsed kaovad päiksega või suurema tuulega ära, siis need lendavad ikka ringi.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #288
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        Aidake natukene...nimelt on PS üle 3700FPP-d.
        Ei viitsi jama kursiga rahaks vahetada, andke ideid mida tellida. Enamus asju mida tahaks riietest on out of stock.
        Ning kas need riiete suurused vastavad ikka euro suurustele või mitte? Kas L on ikka L või tegelikult on M. Kunagi sõber tellis endale pusa ja no selle L oli nagu M või isegi väiksem :D
        Ei ole kõik pusad märgitust väiksemad. Mingid unisexi omad olid jah. Ma sealt kokku 4 erinevat pusa tellinud ja viimased 2 tulid märgitust natuke suuremad. See pruuni värvi hoodie 2650p eest on korralik asi imo, suurus vastab ka täpselt märgitule. 2+2-s on muidu teema ka starsi vip poe kohta ja seal on enamus asjadest ülevaade antud.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #289
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Kui sääsk joob padujoobes inimese verd, kas ta jääb siis ka padujoobesse või kärvab lihtsalt maha ?

          Comment

          • saugakarel
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 288

            #290
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Kui palju PS 1 VPP väärtus on?

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #291
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Annaks vanajumal jõudu ja halba ilma, et uuesti mängima suudaks hakata :S

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #292
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Kui sääsk joob padujoobes inimese verd, kas ta jääb siis ka padujoobesse või kärvab lihtsalt maha ?
                Ma ei usu, et inimese alkoholi konsentratsioon veres nii suur saab olla, ( ilma ära suremata ) et sellel mingi eriline efekt sääsele oleks.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #293
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Inimese veres on ka kõige raskema joobe puhul kokku umbes sama palju puhast alkoholi kui ühes õlles: 5l x 0,4%. Alko kontsentratsioon on veres on jah nii väike, et sellest ei tohiks ükski elukas purju jääda.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #294
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    mingit sellist konditsioneeri pole olemas, millel seda asja v2lja ei pea toppima seinale vms? fucking võimatu on juba olla toas

                    mingi sarnane asi vist..

                    e2: huvitav kui reaalselt ta töötab, kuna aken peab nii ehk naa lahti olema et see toru v2lja toppida
                    Last edited by leits; 05.06.11, 12:10.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #295
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Huvitav kuidas see õhuvahetus toimuma peaks siis? Kuskile peab sinu toa läppunud õhk minema lõpuks ja värsket juurde tulema.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #296
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        Inimese veres on ka kõige raskema joobe puhul kokku umbes sama palju puhast alkoholi kui ühes õlles: 5l x 0,4%. Alko kontsentratsioon on veres on jah nii väike, et sellest ei tohiks ükski elukas purju jääda.
                        Mida teeb üks õlu täismehega ja mida teeks see väikelapsega ?

                        Comment

                        • tonis
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 334

                          #297
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          mingit sellist konditsioneeri pole olemas, millel seda asja v2lja ei pea toppima seinale vms? fucking võimatu on juba olla toas

                          mingi sarnane asi vist..

                          e2: huvitav kui reaalselt ta töötab, kuna aken peab nii ehk naa lahti olema et see toru v2lja toppida
                          Tööl kontoris oli vahepeal taoline aparaat. Tegi ruumi jahedamaks küll, kuid seal oli akna sees selle toru suurune auk, kust toru välja läks ning aken otseselt lahti polnud.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #298
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Ma motlengi, et kui ma teen akna lahti ja panen selle toru v2lja sealt siis tra soe õhk tuleb akna kaudu tagasi..

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #299
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Uus Nestea (tropic fruits) on suht nuts. :)

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #300
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                Ma motlengi, et kui ma teen akna lahti ja panen selle toru v2lja sealt siis tra soe õhk tuleb akna kaudu tagasi..
                                sebid mingi vineerplaadi, teed augu sisse ja lükkad akna asemele? kui standart blokis elad, siis selle lahtikäiva väiksema osa asemele. tundub üsna ainuke variant. aknasse ikka auku ei hakka lõikama ju ja kui see väike aken lahti ja toru lihtsalt aknast väljas, siis kasutegur 0.

                                Comment

                                Working...