*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #136
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    tra kui haigelt need s22sepunnid see aasta sygelevad. .lihtsalt sick, kratsi surnuks end

    Comment

    • ziimukaz
      Grinder
      • Jan 2010
      • 741

      #137
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      oky... räägime kuidas sääskedest lahti saaks.
      mis on parim mürk mida peale määrida?
      Eelmine suvi ostsin jahipoest ca 10 euri maksva putuka repelendi. Selline õli moodi asi, mida lased omale peale ja hõõrud laiali. Ülinuts asi, on oma hinda väärt.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #138
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        kerge googeldamine andiski tulemuse et kõige mõistlikum on jahi/kalapoest küsida parimat mürki.

        Comment

        • suitsutihane
          FPP Pro
          • Dec 2010
          • 286

          #139
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
          Eelmine suvi ostsin jahipoest ca 10 euri maksva putuka repelendi. Selline õli moodi asi, mida lased omale peale ja hõõrud laiali. Ülinuts asi, on oma hinda väärt.
          jaja ma tean seda, ma käisin seda otsimas, mingi sõjaväe värk, ühtegi sääske ei tule ja ei haise keemia järele ka, kust ma saan seda?

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #140
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Blogger on Google'i blogide avaldamise tööriist, mille abil saate hõlpsalt maailmaga oma mõtteid jagada. Bloggeriga on lihtne oma isiklikku või tiimi blogisse teksti, fotosid ja videoid postitada.


            Järsku kõlbab midagi ka inimestele ?

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #141
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Tallinnas oli sääskede suhtes elu lebo, põhimõtteliselt 0, Viljandis aga totaalselt teine teema, nii kui välja lähed õhtul õlut vms jooma, täiesti võimatu elada. Kunagi kui metsas tööl käisin oli mingi mennen speedsticki sarnane putukavastane vahend, mis töötas metsikult hästi, määrisid riietele peale, ei haisend rõvedalt ega midagi, aga mitte ühtegi putukat ei tulnud meetri lähedalegi.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #142
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                tartu kesklinna 4korruse akna taga on neid sääski sitaks palju.

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #143
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  +1, täiesti ajuvabad olevused. rattaga sõittes ei saa seismagi jääda, kohe on kallal :S

                  ja kui keegi teab, kuidas neid eemal hoida, siis feel free to share the inf.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #144
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Jahipaunas pidi mingisugune aersoolipudel olema. 6 EUR, ameerika toode, punane karp.

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #145
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      http://www.wsop.com/2011/onedrop/ 2kki kedagi huvitab.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #146
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        tra kui haigelt need s22sepunnid see aasta sygelevad. .lihtsalt sick, kratsi surnuks end
                        Need sääsed tulid Jaapanist.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #147
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                          Ma olen huvitatud, on plaanis see kuu nutitelefon soetada ja EMT-ga liituda.
                          sa vist tartust jah? ma täna õhtul jõuan tartu, pmi mulle oma number annan sulle voucheri.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #148
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Sääskedega jah sama teema mis eelmisel aastal.. Mai lõpp-juuni algus väga palju neid, siis hakkab vähemaks jääma.. ca 5 minutiga oli 20 sääske toas kui rõduuks lahti oli & ükski tuli ei põlenud :D

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #149
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Need sääsed tulid Jaapanist.
                              Nop, need on hoopis bioterroristide kättemaks Osama surma eest.

                              Comment

                              • numnuts
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 846

                                #150
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Need faken sääsed on palju promaks saanud kui kunagi varem. Juba enne maandumist läheb voolik tööle ja hakkab imema. Sick :/

                                Comment

                                Working...