Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne
Ise otsustasin kah trenni jälle tegema hakata nign käisin samuti täna jooksmas+järves ujumas. Mõnus oli.
Ise otsustasin kah trenni jälle tegema hakata nign käisin samuti täna jooksmas+järves ujumas. Mõnus oli.


Comment