Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #91
    Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

    Algselt postitas ranka
    Hui need kreatiinid, kretiinid ja beudiinid. Elu sees ei hakka miskeid keemilisi toidulisandeid tarvitama, kuna miski teadlane seda soovitas. Sööge kodujuust ja kohupiima ja jätke need eelnimetatud jamad profidele.

    Muideks jogurt on nuts eriti pokkerimängijale. Paned 2 liitrise joogijogurit arvuti äärde ning sessi vältel imed sisse - ei lähe kõht tühjaks ja ei teki söögiisu. Kuskil 4 tunni peale kulub liiter jogurit ja siis juba läheb vaja uut kütet :)
    Proteiin ei ole keemia. Looduslik, piimast saadud. Vahe on proteiiniga vaid selles, kas õgid peale trenni riietusruumis 300g kohupiima sisse või ühe sheigi.

    Comment

    • Klamber®
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2008
      • 335

      #92
      Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

      Algselt postitas ranka
      Hui need kreatiinid, kretiinid ja beudiinid. Elu sees ei hakka miskeid keemilisi toidulisandeid tarvitama, kuna miski teadlane seda soovitas.
      ja milline neist nimelt on keemia oo keemiaprofessor ?

      ning inimese keha suudab omistada 30g valku 2 tunni jooksul, seega see et sa sööd ära pool kilo kodujuustu ei anna sulle mitte midagi muud kui seda, et 300g si*ud välja. ja 200-st saad oma valgud

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #93
        Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

        Algselt postitas alaska
        Ära neid õpetusi loe, kus on kreatiini laadimisest kirjas, võta lihtsalt väike teelusikas(5g) päevas. Mina panin lihtsalt poole klaasi vee sisse ja jõin ära. Veega ta tegelikult ei lahustu, niiet juua tuleb pulbrilist vett.

        Lihasetaastumist ta ei soodusta, aga sexiisu tõstab lakke ja energiat annab trenni jaoks kõvasti.
        Sain kreatiini kätte, seal tõesti õpetus kaasas väga tüütu, enne sööki peale sööki jne, võtan siis korra päevas teelusika ja toimib küll? Seal mingi aeg ka kuuril kirjas, kaua 1 teelusikas päevas see kuur võiks kesta, kuu või kaks ?

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #94
          Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

          Soovitatakse teha kuuridena, kuu sööd, kuu ei söö.

          Esimene nädal on laadimine, siis võtad 4 korda päevas, ülejäänud aja üx kord päevas.

          Seda ei soovitata kogu aeg süüa, kuna pole veel välja selgitatud, kas äkki võib hiljem keha enda kreatiini tootmine halveneda, seega vahepeal pausi pidada on soovitatav :)

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #95
            Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

            Algselt postitas RudiTurbo
            Soovitatakse teha kuuridena, kuu sööd, kuu ei söö.

            Esimene nädal on laadimine, siis võtad 4 korda päevas, ülejäänud aja üx kord päevas.

            Seda ei soovitata kogu aeg süüa, kuna pole veel välja selgitatud, kas äkki võib hiljem keha enda kreatiini tootmine halveneda, seega vahepeal pausi pidada on soovitatav :)
            Täna esimene ports võetud, katsun korralikult ühe kuuri ära teha.

            Ning trenn igati hästi mõjunud, katsun stabiilselt ikka käija nüüd, jama on selles, et külma ei tee ja hokit ei saa mängida, siis oleks värskeõhu normid ka täis.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #96
              Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne




              tegin just nii, et lisasin rosinaid ka. Nii palju kui möksi maitsesin, oli parem kui poe proteiinibar´id, need vähesed, mida proovinud olen

              Comment

              • Swicheroo
                Julm Donk
                • Jan 2009
                • 50

                #97
                Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

                Soovitan lugeda fitness.ee foorumit ja artikkleid eelkõige just artikkleid. Praegusel kellaajal ei viitsi ise siis mingit pikka juttu kokku kirjutada.
                Parimaks aeroobseks treeninguks peetakse minuteada ujumist samuti praegusel jahedal perioodil jooksmist, sest keha soojashoidmiseks peab keha rohkem energiat kulutama.

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #98
                  Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

                  Pumpaks veidi teemat! :)

                  Võtsin kätte ning hakkasin ka jälle jõusaalis käima, aga probleem on selles, et söögikorrad on väga ebaregulaarsed. Algselt oli eesmärk suvega +10kg kaalu juurde lükata, aga nagu teate isegi - suvi,naised, grill, chill - kõik see mõjub ning ei viibi väga palju kodus.

                  Tahakski teada, et ehk on kellelgi mingeid eriti häid soovitusi kuidas saaks asja paremini jooksma(ehk rohkem sööki ja rohkem massi). Kuna väga söögitegemisest ka ei vaimustu ning pigem on söögi tegemine ajaraiskamine ja piin mu jaoks, siis sooviks ka kergeid ja tõhusaid retsepte. Võtan massilisajat ka, aga nagu teate, siis ilmselgelt sellest ainuüksi ei toitu.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #99
                    Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

                    Mul tulevad kilod iseenesest juurde ;D

                    Võtmesõna on siin süsivesikud. Topi nii palju sisse kui mahub ja küll see mass ka tuleb. Muidugi kui ilma trennita siis peki arvelt kahjuks. Trenni tehes on ok. Kartul, riis, makaron jne. Menüüs peab kindlasti sees olema ka liha ja kala ning värsked aedviljad salatite näol ning puuviljad. Selliselt peaks kõik vajaliku kätte saama

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #100
                      Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

                      Massilisajast peaks piisama. Kui ei piisa, võta rohkem.

                      Comment

                      • Matzet
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 74

                        #101
                        Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

                        Juuni algusest siiani olen 7kg juurde võtnud,trenn+korralik toitumine

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #102
                          Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

                          ise tõmban teleka ees sõudeaparaati.. niipalju kui viitsin. tõmbasin viimase odava jama puruks ära, otsin siin parasjagu uut.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #103
                            Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

                            Algselt postitas vennike
                            ise tõmban teleka ees sõudeaparaati.. niipalju kui viitsin. tõmbasin viimase odava jama puruks ära, otsin siin parasjagu uut.
                            Mul Anttila oma ja hetkel veel peab vastu...ptüi ptüi ptüi

                            Korralikuma saab mingi 7000-10 000 eega ringis eestist

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #104
                              Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

                              jess käisin jooksmas j2lle .. 1.5km tuleb lihtsalt juba (sela epa juures see suur park :D) .. varsti hakkan 3km poisiks :)

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #105
                                Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne

                                Tegin kah jooksuringi üle poole aasta. 4 km. Sügisjooksul plaan poolmaraton läbi joosta. Eks näis kas jõuan vormi.

                                Comment

                                Working...