Re: Spordipoisse on? Kui jah siis rääkige "aeroobsest" treeningust - mida, tihti jne
Proteiin ei ole keemia. Looduslik, piimast saadud. Vahe on proteiiniga vaid selles, kas õgid peale trenni riietusruumis 300g kohupiima sisse või ühe sheigi.
Algselt postitas ranka
Comment