moi ljubimõi OPEL

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #106
    Re: moi ljubimõi OPEL

    Tulen varsti, otsin su opeli üles, pissin kergelt poritiivale ja 2 nädala pärast ta sul pulbriks roostetanud. :D

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #107
      Re: moi ljubimõi OPEL

      Algselt postitas masterpupept
      Tulen varsti, otsin su opeli üles, pissin kergelt poritiivale ja 2 nädala pärast ta sul puruks roostetanud. :D
      EI

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #108
        Re: moi ljubimõi OPEL

        Algselt postitas ESTPatrick
        EI
        Kus tead, keegi juba proovis?

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #109
          Re: moi ljubimõi OPEL

          seda jama on juba väga raske kommenteerida

          Comment

          • leits

            #110
            Re: moi ljubimõi OPEL

            no kusi on saatanast juba. ta hakkab vihmavee peale roostetama.

            Comment

            • broadcast
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 143

              #111
              Re: moi ljubimõi OPEL

              Mul läks ka eelmine nädal oma Omega tilti ja viskas suures vihas keset Tartu linna lamerihma rullikutelt maha. Jama kui palju.... :-\

              Comment

              • leits

                #112
                Re: moi ljubimõi OPEL

                sul ikka tuunitud omega? Need on prod, mingid sinised põhja valgustused jms jms .. tuuning spoilad jne?

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #113
                  Re: moi ljubimõi OPEL

                  opel ei ole auto, uus insignia paistab suht ok muidu

                  Comment

                  • leits

                    #114
                    Re: moi ljubimõi OPEL

                    oli võimalus proovida uut seda insigat vms, kena mürin on autos sees, nagu lada tõmbaks ringi. müra summutamisele väga kulutatid pole. Imo juhitavus oli terrivble..keerad rooli mingil määral, auto läheb otse.


                    BS olgu ta kasvõi insgina 6, sitt ons ittt

                    Comment

                    • broadcast
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 143

                      #115
                      Re: moi ljubimõi OPEL

                      Algselt postitas leits
                      sul ikka tuunitud omega? Need on prod, mingid sinised põhja valgustused jms jms .. tuuning spoilad jne?
                      Ei grindi pokkerit veel nii kõvasti et suudaks sellised lisad osta. :'( Isegi seda bassikõlli pole... Eks vist sellepärast ongi kiirendus kehvake! Osa KW puudu. ;D

                      Aga uut Insigniat tahaks isegi proovida...

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #116
                        Re: moi ljubimõi OPEL

                        Algselt postitas leits
                        oli võimalus proovida uut seda insigat vms, kena mürin on autos sees, nagu lada tõmbaks ringi. müra summutamisele väga kulutatid pole. Imo juhitavus oli terrivble..keerad rooli mingil määral, auto läheb otse.


                        BS olgu ta kasvõi insgina 6, **** ons ittt
                        +1

                        Ennem sõidaks vana 86 aasta mersuga 101%

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #117
                          Re: moi ljubimõi OPEL

                          OPELi Nokats ja traksid olemas, soomest motomessilt ostsin

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #118
                            Re: moi ljubimõi OPEL

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            OPELi Nokats ja traksid olemas, soomest motomessilt ostsin

                            sa pole üldse lihtne vend :D

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #119
                              Re: moi ljubimõi OPEL

                              Lugesin just lehest, et Metsatöllu solist sõidab ka Opeliga. Kui nii, siis on see Opel ikka üks väga kõva auto!

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #120
                                Re: moi ljubimõi OPEL

                                Algselt postitas LuuK
                                Lugesin just lehest, et Metsatöllu solist sõidab ka Opeliga. Kui nii, siis on see Opel ikka üks väga kõva auto!
                                selle peale ei tohiks nii raske tulla olla, et OPEL on äge

                                Comment

                                Working...