moi ljubimõi OPEL

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits

    #151
    Re: moi ljubimõi OPEL

    A noh mingi 7 või 10% vastutad ikka seega mingi 20k.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #152
      Re: moi ljubimõi OPEL

      [img width=750 height=499]http://img99.imageshack.us/img99/1898/opelum5.jpg[/img]

      Comment

      • tonis
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 334

        #153
        Re: moi ljubimõi OPEL

        Algselt postitas Codecci
        [img width=750 height=499]http://img99.imageshack.us/img99/1898/opelum5.jpg[/img]
        rofl :D :D

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #154
          Re: moi ljubimõi OPEL

          Saksamaa uus majandusminister Karl-Theodor zu Guttenberg kavatseb märtsis toimuva Washingtoni visiidi ajal teha lobitööd, et päästa majandusraskustes General Motorsi Euroopa üksust Opelit.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #155
            Re: moi ljubimõi OPEL

            Opel läbis uuenduskuuri.

            Sumbuti käis juba vastu maad, aga kerged parandustööd ja nüüd on ilmselt sportsumps all ja teh paugupill ja ka isegi pidurid on uued.

            ja nüüd on päris roogitav räim

            Comment

            • leits

              #156
              Re: moi ljubimõi OPEL

              sama urn ikka, koliseb v2hem lihtsalt

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #157
                Re: moi ljubimõi OPEL

                Lugesin mingit delfi artiklit just, kus uued lux autod on 30-55% alla hinnatud.

                Uue Opeli saab varsti siis tasuta ;D

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #158
                  Re: moi ljubimõi OPEL

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Lugesin mingit delfi artiklit just, kus uued lux autod on 30-55% alla hinnatud.

                  Uue Opeli saab varsti siis tasuta ;D

                  opelil ei ole ju lux autosid, seega sama hind mis enne

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #159
                    Re: moi ljubimõi OPEL

                    Algselt postitas ESTPatrick

                    opelil ei ole ju lux autosid, seega sama hind mis enne
                    IRW. :D

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #160
                      Re: moi ljubimõi OPEL

                      Algselt postitas ESTPatrick

                      opelil ei ole ju lux autosid, seega sama hind mis enne
                      Hahahahah, krt alati oskab välja vingerdada ;D

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #161
                        Re: moi ljubimõi OPEL

                        bump

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #162
                          Re: moi ljubimõi OPEL

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          bump
                          minu viga. opeliga on asjad lood sellised, et paar nädalat tagasi käisin Viimsis ja rankat eksortides tagurdasin hooga vastu prügikasti, aga iseki mölki ei tulnud. vat selline auto on. nagu A-rühma must auto juba.

                          paar asja on veel katki nagu näiteksükspäev tahtis suunatuli ära kukkuda, kuid kahepoolne teip ja näeb välja nagu uus. tagant see uks, mis ülestõstetav on, see on ka katki, aga kui ei kasuta, siis näeb ka välja nagu uus.

                          Opeli omanikuks ei saada, opeliomanik ollakse elulõpuni või auto lagunemise lõpuni.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #163
                            Re: moi ljubimõi OPEL

                            mhm.. sa oma pokkerirahadega uut Opelit ei taha osta? nt Opel GT?



                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #164
                              Re: moi ljubimõi OPEL


                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #165
                                Re: moi ljubimõi OPEL

                                Vauxhall ei kvalifitseeru.

                                Comment

                                Working...