moi ljubimõi OPEL

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #166
    Re: moi ljubimõi OPEL

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Vauxhall ei kvalifitseeru.
    Natukene ikka kvalifitseerub

    Vauxhall Motors Limited is a British car manufacturer, owned by General Motors. Most current Vauxhall models are right-hand drive derivatives of GM's German Opel marque; however, production of left-hand drive vehicles also takes place for export to other parts of Europe, and certain marginal markets

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #167
      Re: moi ljubimõi OPEL

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Vauxhall ei kvalifitseeru.
      Kaebused esitada guugel.kommile, mis andis need vasteks otsingutele opel bathurst ja opel monaro.
      Tegelikult on tegu muidugi austraalia firma Holden (kuulub GMile) autodega.

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #168
        Re: moi ljubimõi OPEL

        võta paremal rooliga opel endale järgmiseks


        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #169
          Re: moi ljubimõi OPEL

          see must on päris kobe:D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #170
            Re: moi ljubimõi OPEL

            ei ole

            see on kobe


            Last edited by leits; 15.04.10, 17:20.

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #171
              Re: moi ljubimõi OPEL

              kõrvalt pole viga, aga ees oleks nagu ühe mustvalge pildi peal kõrvaklappidega poseeriva mehe vuntsid.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #172
                Re: moi ljubimõi OPEL

                Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                kõrvalt pole viga, aga ees oleks nagu ühe mustvalge pildi peal kõrvaklappidega poseeriva mehe vuntsid.
                end it

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • vinney
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 473

                  #173
                  Re: moi ljubimõi OPEL

                  mul ka opel

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #174
                    Re: moi ljubimõi OPEL

                    Täna õhtul toimuva Metallica kontserdi tarbeks avati Saku Suurhalli sissepääsu läheduses Saku Rocki Metallica “warm-up” ala, kus fännid saavad mugavalt koguneda, süüa-juua osta, kuulata rokkmuusikat, osaleda auhinnamängudes ja mõnusalt aega veeta. Mõnusa ajaveetmise jaoks on kohale toodud ka vana valge Opel, mida soovijad saavad vasaraga rammida. Vaata fotogaleriid:

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #175
                      Re: moi ljubimõi OPEL

                      http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=376152

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #176
                        Re: moi ljubimõi OPEL

                        Sai täna uus auto ostetud siis. Audi A4, 1.9TDi 66kw, lisasi on nagu a4-l ikka, kliimaautomaatik, ees el-aknad valuveljed asjad. hind oli oli päris hea, turuhinnast 10k alla ehk siis 34k, aga no eks sinna tuleb palju kulutusi juurde, niiet lõplik hind peaks sinna 41-2 kanti minema. Ise olen masinaga väga rahul, paras ökoliikur on, maanteel mingi 5l/100 ja linnas mingi 6-7, olenevalt jala raskusest.

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #177
                          Re: moi ljubimõi OPEL

                          Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                          sa ikka leveldad oma opeliarmastusega ma loodan?
                          nalja teed või, see armastus on tõsine. olen solvunud, et sa seda üldse kaalud. kes on mu opelit näinud/sõitnud teavad kes on mulle ainus

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #178
                            Re: moi ljubimõi OPEL

                            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                            Sai täna uus auto ostetud siis. Audi A4, 1.9TDi 66kw, lisasi on nagu a4-l ikka, kliimaautomaatik, ees el-aknad valuveljed asjad. hind oli oli päris hea, turuhinnast 10k alla ehk siis 34k, aga no eks sinna tuleb palju kulutusi juurde, niiet lõplik hind peaks sinna 41-2 kanti minema. Ise olen masinaga väga rahul, paras ökoliikur on, maanteel mingi 5l/100 ja linnas mingi 6-7, olenevalt jala raskusest.
                            postita see leitsi topicu, see ei ole opel

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #179
                              Re: moi ljubimõi OPEL

                              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                              paras ökoliikur on, maanteel mingi 5l/100 ja linnas mingi 6-7, olenevalt jala raskusest.
                              Mul linnas topelt vähemalt.

                              Comment

                              Working...