Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #631
    Re: Lemmik söögikohad.

    Kannus käinud jah, seal on solid suurusega praed :) Tuleb ka millalgi läbi hüpata.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #632
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      millal käisid seal? suht hiljuti alles avati see uuem resto. ise tellisin ravioolid + eelroaks veis mitmel moel. teistel oli siig, vutt, mingi riisivorm. kõik väga rahul.
      Laulasmaal oleneb konkreetselt sellest mis hetkel restosse satud. Kaks vahetust on köögis, ühes noored kutid, kes teevad tõesti väga head sööki, teine vahetus on alla arvestust ja ei kõlba mitte kuhugi.

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #633
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas Skyline Vaata postitust
        Seal viljasalve juures oli mägra pubi, nüüd vist beckeri pubi, koduleht on küll ränk http://beckeripubi.ee/
        Juhtusin seal sööma miski aasta tagasi, odav koht ja suht sitt jahukaste sees ujuv praad oli.

        Comment

        • kallekusta
          Grinder
          • May 2012
          • 603

          #634
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          Kannus käinud jah, seal on solid suurusega praed :) Tuleb ka millalgi läbi hüpata.
          Viimane kord võtsin seal lõhepasta, mis oli pigem kalasupp makaronidega ja rämedalt luid täis.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #635
            Re: Lemmik söögikohad.

            kannus kannatab siis käia imo kui ongi nende rasvaste praekartulite isu vms :D

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #636
              Re: Lemmik söögikohad.

              Mnja, ma pastat seal pole kunagi söönud.
              Olen võtnud erinevaid grill-lihasi, snitsli praade ja gordon blue kanarulli, kõik on super head olnud :)

              Comment

              • bauss
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #637
                Re: Lemmik söögikohad.

                lol at üldse kannus midagi peale šnitsli võtta.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #638
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Moonis on veiseliha supermegahea maksis küll mingi 17-18 € aga tõesti maitsev..

                  Tallinna teletornis soovitan proovida põdraliha, ka superhea, hinda ei mäleta.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #639
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Teletorni kohta pole veel head sõna kuskilt kuulnud.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #640
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      Teletorni kohta pole veel head sõna kuskilt kuulnud.
                      sealiha oli seal suht mannetu, põdraliha üllatas, resto ise on selline suht mageda sisutsusega kuidagi kõle tundus, teenindus oli so-so, hindasid ei mäleta, a la õhtut veetma minna sinna neiuga ei soovitaks, aga kui juba mindud on siis põdraliha tõesti maitses.

                      Comment

                      • pilme10
                        FPP Pro
                        • Jun 2009
                        • 224

                        #641
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Mugin just Nikolay (gonsiori 10) pirukabaarist ostetud kanapirukat ja tuleb tunnistada, et väga maitsev on! Väärt oma üsna kallit hinda - 5.-

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #642
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Üle lasti sind, koduka menüü järgi on hind 2.25.-

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #643
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Tartu "Kapriis" - väga kehv sealiha seentega (lihal täiesti null maitset) ja väga kehv kanapasta paprikaga (jõhkralt suhkruga ülemagustatud)

                            Kas on mõni webileht ka, kus saab Eesti söögikohtade teemal lugeda/kirjutada ? Nii halba sööki pole ammu saanud.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #644
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                              Tartu "Kapriis" - väga kehv sealiha seentega (lihal täiesti null maitset) ja väga kehv kanapasta paprikaga (jõhkralt suhkruga ülemagustatud)

                              Kas on mõni webileht ka, kus saab Eesti söögikohtade teemal lugeda/kirjutada ? Nii halba sööki pole ammu saanud.
                              Kapriisi omanikel muidu teine koht on "kalarestoran neljapäev". Väga palju peale päevaprae ei ole söönud, kuid minu arvates oma hinna kohta super kvaliteediga. Samas tavaliselt kedagi peale minu seal ei ole nii, et arvatavasti pannakse varsti kinni.

                              Samal ajal sisutühi ja olematu stiiliga kapriis toodab neil kasumit...

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #645
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Vanalinnas, aadressil Rataskaevu 16 asub tore restoran nimega Rataskaevu 16.

                                Toidud olid tõsiselt head ja kõige üllatavam oli hinnatase. Näiteks file mignon 13€, põdraliha 12€ jne.

                                Soovitan soojalt.

                                Comment

                                Working...