Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #616
    Re: Lemmik söögikohad.

    Dublineri päevapraed on ikka veel head
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #617
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
      Ahsoo - boheemis ei ole ka viga midagi. Pastad suurepärased ning hinnad sõbralikud.
      tuleb nõustuda. sealtkandist veel mudiugi F-hoones võib alati kindel olla. mõlemad väga hea hinnaga ka.

      Comment

      • ninasarvik11
        Jube Noob
        • Mar 2010
        • 126

        #618
        Re: Lemmik söögikohad.

        nikolay, gonsiori tänaval.
        super head pirukad.
        Bar Buffee Nikolay. Väga maitsvate pirukate kohaletoimetamine Tallinn. Suur valik käsitsi tehtuid pirukaid. Täidiste suur kogus ja ainult naturaalsed tooted on kasutusel. Toimetame alates 2009

        Comment

        • romario
          FPP Pro
          • Dec 2010
          • 230

          #619
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          laulasmaa spa majas on restoran "wicca". toidud lihtsalt võrratud. merevaade ka. miinuse poolelt jama õhustik veidi (spa resto) ja hind. aga toidud korvavad. laud vaja ka enamasti ette kinni panna, kuna lihtsalt täis õhtuti.
          Ma korra seal neljase seltskonnaga käinud, toidus olid kõik pettunud. Mida tellisid sealt?

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #620
            Re: Lemmik söögikohad.

            Võin soovitada Sushiplazat. Narva mnt asub.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #621
              Re: Lemmik söögikohad.

              Algselt postitas romario Vaata postitust
              Ma korra seal neljase seltskonnaga käinud, toidus olid kõik pettunud. Mida tellisid sealt?
              millal käisid seal? suht hiljuti alles avati see uuem resto. ise tellisin ravioolid + eelroaks veis mitmel moel. teistel oli siig, vutt, mingi riisivorm. kõik väga rahul.

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #622
                Re: Lemmik söögikohad.

                Kolm sibulat siin Paldiski mnt'l on keegi käinud? Väljast on nii räämas ja kole maja aga koguaeg fullhouse kui mööda käin, vahet pole mis kell on.

                Comment

                • romario
                  FPP Pro
                  • Dec 2010
                  • 230

                  #623
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  millal käisid seal? suht hiljuti alles avati see uuem resto. ise tellisin ravioolid + eelroaks veis mitmel moel. teistel oli siig, vutt, mingi riisivorm. kõik väga rahul.
                  Käisin möödunud suvel, ehk on koht tõesti vahetunud. Ma nime ei mäleta, oli SPA teisel korrusel.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #624
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    käisin eile sämmis, ei pidanud taas pettuma

                    Comment

                    • Pythagoras
                      Grinder
                      • Apr 2012
                      • 589

                      #625
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Meistrite Pubis on keegi Tartus käinud? Kui restoroogasid ei soovi, siis hinna ja kvaliteedi suhe mu arust väga paigas.
                      Suur šnitsel + solid friikad + salat + kaste = 3,5 raha. Burger (kohapeal tehtud pihviga) + friikad + kaste = 3 raha.
                      Rohkem pole toite maitsnud, aga need korrad on küll maitsev olnud.
                      Boonuseks õlu 1,6 euri.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #626
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                        Meistrite Pubis on keegi Tartus käinud? Kui restoroogasid ei soovi, siis hinna ja kvaliteedi suhe mu arust väga paigas.
                        Suur šnitsel + solid friikad + salat + kaste = 3,5 raha. Burger (kohapeal tehtud pihviga) + friikad + kaste = 3 raha.
                        Rohkem pole toite maitsnud, aga need korrad on küll maitsev olnud.
                        Boonuseks õlu 1,6 euri.


                        Suured portsud?

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #627
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Kannus oled käinud? Kannu portsuga mu arust sarnane. Kaks päeva söömata pole, siis peaks kõhu täis küll saama.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #628
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            kus see Meistrite Pubi asub? seal viljasalve juures?

                            Comment

                            • Pythagoras
                              Grinder
                              • Apr 2012
                              • 589

                              #629
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Eip, see on miskit muud. Millalgi oli Mägra Maja, nüüd vist miskit muud. See Meistrite Pubi asukoht on küll nii retarded kui veel olla saab. Tähe ja Ringtee nurga peal põhimõtteliselt. Kroonpressi hoone vastas on mingi suur maja mille keldris asub. Sisse ära jõuad siis polegi nii hull asi. Värske remont ja uus mööbel.
                              Vanemad tegijad teavad rääkida, et mingisugune Otto baar olevat seal tegutsenud.

                              Comment

                              • Skyline
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 510

                                #630
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Seal viljasalve juures oli mägra pubi, nüüd vist beckeri pubi, koduleht on küll ränk http://beckeripubi.ee/

                                Comment

                                Working...