Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #601
    Re: Lemmik söögikohad.

    See kartulikaste on jah ülihea hommikuste võileivade vahele.

    Comment

    • kallekusta
      Grinder
      • May 2012
      • 603

      #602
      Re: Lemmik söögikohad.

      Jah 100% kindel kuna enda hea tuttav töötab Olerexis kebabi keerajana. Neile tuuakse see lihtsalt remulaadi kastme nime all 3 liitristes tünnides. Koostis on praktiliselt sama.
      Kui tahad osta 3 liitrine pott mida müüakse suurköökidele.
      Brändi lugu Tootmistraditsiooni juured Põltsamaal ulatuvad aastasse 1920, mil rajati meie eelkäija, tollase nimega Eesti Tarvitajateühistute Keskühisus. Põltsamaal on eri aegadel toodetud nii piiritust, kartulihelbeid, kohvi, tärklist, puu- ja aedviljahoidiseid ning marjaveine. Ketšup Kuigi ketšup ja selle nimi – “ge-thcup” või “koe-cheup” – pärinevad ajalooallikate järgi Hiinast juba 300 aastat enne meie ajaarvamist, polnud algsel […]

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #603
        Re: Lemmik söögikohad.

        Tootekirjeldus küll sama pole, mingit remulaadikastet tahaks küll. Päris hüva asi.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #604
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
          Tänud. käisin Argo baaris ka ära. Liha oli väga maitsev, aga küte oli välja keeratud ja varbad külmetasid
          wow, tavaliselt neil seal üüber soe, ahjus kõva küte all ja laovad puid juurde koguaeg, samas pole see putka neil teab mis uusim ehitis ja suure külmaga oli tõesti jahe

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #605
            Re: Lemmik söögikohad.

            Mitte just lemmik, aga laup. ommiql tartus tellisime fastersist monster burgeri ja fakk, siukest monstrumit pole kuskil ever veel näinud.
            Kõigil olid paagid täiesti tühjad ja mitte üks mees pundist ei jõudnud lõpuni süüa seda.

            Burksil viga ka polnud midagi, suht okaylt maitses.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #606
              Re: Lemmik söögikohad.

              mulle meeldis little india ülemistes. Panniroad olid suht okeid+ tomatisupp kanalihaga. Hinna kvaliteedi suhe paigas imo.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #607
                Re: Lemmik söögikohad.

                Clazz. Ceaseri salat krevettidega. Sokolaadi-juustu köök- siiiiiiiick.tätte garanteerib.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #608
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  neil pidavat väga kvaliteetne shokolaad olema, belgiast. see jorss toimetab seal, nimi ei tule meelde, kalevi shokolaadi reklaamis kergitab mokka igastahes lol, spets vana.

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #609
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    manu http://emmanuelwille.clazz.ee/author/manu/

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #610
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Tallinnas mõni hea valikuga buffet ka on ? (mitte Lido)

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #611
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        laulasmaa spa majas on restoran "wicca". toidud lihtsalt võrratud. merevaade ka. miinuse poolelt jama õhustik veidi (spa resto) ja hind. aga toidud korvavad. laud vaja ka enamasti ette kinni panna, kuna lihtsalt täis õhtuti.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #612
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Kodu lähedal restoran-kohvik Moon ning värskelt avatud söögikoht Sesoon niine tn 11 on täitsa kiiduväärt kohad mõlemad. Kui moonis hinnatase üsna krõbe, siis sesoonis seda muret ei ole.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #613
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            tartus uus koht polpo, london hotelli all. By far parima hinna/kvaliteedi suhtega päevapraed linnas ja hind ka 4.5 (id-kaardiga 11% alla). Pm a la carte tasemega praed päevaprae hinnaga.

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #614
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Ahsoo - boheemis ei ole ka viga midagi. Pastad suurepärased ning hinnad sõbralikud.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #615
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                tartus uus koht polpo, london hotelli all. By far parima hinna/kvaliteedi suhtega päevapraed linnas ja hind ka 4.5 (id-kaardiga 11% alla). Pm a la carte tasemega praed päevaprae hinnaga.
                                Tuleb kah vist külastada :)

                                Comment

                                Working...