Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #451
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Scotland Yard eile.. sai grillribide ja kana pärast tellitud XXL lihavalik kahele 24 €.. lauda tuues öeldi, et grillribi neil otsas ja asendasid selle ahjulihaga.. WTF? selliseid asju tuleb enne lauda toomist öelda.. lisaks oli täielikult puudu grillitud loomamaks mis menüüs ka kirjas oli, sellest ei teinud keegi piuksugi, ahjukartul oli ka masendav ja üldse see oli pigem päkapiku xxl.. täielik pettumus.. fcking ripoff...
    imo see place koguaeg overrated olnud. Alati kui seal käin(enamasti olude sunnil), siis alati on ripoff tunne. Iga söögiga, mis võtnud olen.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #452
      Re: Lemmik söögikohad.

      jep.. ise ka mõtlen nüüd sinnapoole.. joomas käia sobib ja õlle kõrvale mingi hirmkallid kanatiivad võtta.. aga söögi osas pole seal kunagi tundnud midagi erilist.. va arvet vaadates...

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #453
        Re: Lemmik söögikohad.

        Scotland Yardi sööma minnes oled juba uksest sisse astudes bad beati saanud.

        Ise käisin viimati 5a tagasi. Tellisin miski päevaprae ja kõrvale klaasi piima. Praad oli enam-vähem söödav, aga piimast esimese lonksu võtsin, siis tahtis kõik üles tulla. Kui teenindaja käest küsisin, et kas piim on halvaks läinud, siis öeldi, et võimatu - realiseerimine alles 2 kuu pärast. Obv pakuti mulle mingit keemiat täis piima, mille otstarve oli vist kohvi/latte piim or smthng.

        Rage, mine järgmine kord Cantina Carrambasse ja telli Cantina Fiesta ja saab korraliku, maitsva kombo kahele, sama hinna eest.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #454
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          Scotland Yardi sööma minnes oled juba uksest sisse astudes bad beati saanud.
          nii on. tavaline pubi, kus maksad restorani hinda.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #455
            Re: Lemmik söögikohad.

            kas tallinnas ka mõnda kohta kus puhtalt kalatoite pakutakse? hull kala isu on. ise ei viitsi vaaritada ja otepääle ka minna kauge.

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #456
              Re: Lemmik söögikohad.

              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
              Scotland Yardi sööma minnes oled juba uksest sisse astudes bad beati saanud.

              Ise käisin viimati 5a tagasi. Tellisin miski päevaprae ja kõrvale klaasi piima. Praad oli enam-vähem söödav, aga piimast esimese lonksu võtsin, siis tahtis kõik üles tulla. Kui teenindaja käest küsisin, et kas piim on halvaks läinud, siis öeldi, et võimatu - realiseerimine alles 2 kuu pärast. Obv pakuti mulle mingit keemiat täis piima, mille otstarve oli vist kohvi/latte piim or smthng.

              Rage, mine järgmine kord Cantina Carrambasse ja telli Cantina Fiesta ja saab korraliku, maitsva kombo kahele, sama hinna eest.
              Mingi Briti stiilis urgas on jah, masendav koht, suvel tahtsime sõpradega sööma minna, see jäi tee peale. Lauad olid koristamata, ettekandja lihtsalt ei tule klienti teenindama. Selge see, et rahvast oli ka omajagu aga no totaalne bullshitt koht ikka.

              Muidu ilmselt see piim mis sulle pakuti on mingi Briti semi-skimmed milk, seda piima võib rahulikult hoida kinnises pakendis toasoojas pea pool aastat. Eks ta üks solk ole muidugi, kergelt sinaka tooniga....nagu Fairy-t jooks

              Comment

              • mallikas
                Bännitud
                • Nov 2012
                • 24

                #457
                Re: Lemmik söögikohad.

                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                mis ajast ettemaks on?
                Olen 3 korda käinud (1 kord küll tudengipokkeri ajal) ja kordagi pole veel lauateenindust saanud, olen pidanud targemaks ise letti tellima minna.

                Comment

                • Pokutaja
                  Julm Donk
                  • Feb 2012
                  • 84

                  #458
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Harry kohvik Roosikrantsi tänaval hea koht lõunatama minna. Ise saab taldrikud täis laduda, üsna kodune toit ja lai salativalik. Võtsin väiksema taldrikutäie salatit, taldrikutäie päevapraadi (kartul, pihvid, vürtsikaste) ja keefiri. Maksin €3,10.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #459
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
                    Harry kohvik Roosikrantsi tänaval hea koht lõunatama minna. Ise saab taldrikud täis laduda, üsna kodune toit ja lai salativalik. Võtsin väiksema taldrikutäie salatit, taldrikutäie päevapraadi (kartul, pihvid, vürtsikaste) ja keefiri. Maksin €3,10.
                    kas see on sama mis shveitsi majas? seal ma olen käinud mõned korrad. täitsa ok valik, ja kõhu saab tõesti 3-4 euriga täis.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #460
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      sämmi grill. reedel käisin taaskord .. tho vanasti oli kaste kuidagi parem kudi see salati kaste on siiani nuts ..

                      Comment

                      • Pokutaja
                        Julm Donk
                        • Feb 2012
                        • 84

                        #461
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        kas see on sama mis shveitsi majas? seal ma olen käinud mõned korrad. täitsa ok valik, ja kõhu saab tõesti 3-4 euriga täis.
                        Indeed it is.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #462
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Käisin ka ükspäev, confirmed.
                          10+a seda kohta külastanud ja pole veel pettunud.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #463
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            kas tallinnas ka mõnda kohta kus puhtalt kalatoite pakutakse? hull kala isu on. ise ei viitsi vaaritada ja otepääle ka minna kauge.

                            Comment

                            • Lowry
                              FPP Pro
                              • Apr 2010
                              • 268

                              #464
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Tartus soovitan BlackBerry Restorani. Galerii all ka söökide pildid ilusti olemas.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #465
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                overvalued sushi imo .. yakuza on 10x parem (tokyo ehk 1-2x parem).. maitestamata sushi on nagu seakusi suus for real

                                Comment

                                Working...