Re: Lemmik söögikohad.
Jep, Argos on hea saslõkk. Suurimaks miinuseks ongi seal kohapeal söömine ndl.vahetustel, kus pahatihti on pooled lauad hõivanud umbjoobes endised "ärikad", kes kõva häälega vanu häid aegu taga nutavad :)
Lähedal, Köleri tn alguses, on veel Faeton, kus ka head saslõkki saab.
Algselt postitas harryahven
Vaata postitust
Lähedal, Köleri tn alguses, on veel Faeton, kus ka head saslõkki saab.
Comment