Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #571
    Re: Lemmik söögikohad.

    nv-tustel on alati täis tho

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #572
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
      Tänks, tundub päris põnev koht, peab üle checkima.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #573
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas Fortune Vaata postitust
        nv-tustel on alati täis tho
        kui tartu mnt macki mõtled, siis ei.

        Comment

        • Jeebus
          määäääää
          • Jun 2012
          • 1409

          #574
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          kui tartu mnt macki mõtled, siis ei.
          rocca on nv full, tartu mnt >50%

          Comment

          • Ajuvaba
            Grinder
            • Oct 2008
            • 634

            #575
            Re: Lemmik söögikohad.

            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            Mack on viimase aastaga tohutult alla käinud. Iga kord viimase aasta jooksul kui olen käinud, olen pettunud.
            teenindus suht sama aga portsud ja kvaliteet on lähedal sõnale PASK!
            Kui kunagi oli see kogu aeg täis, siis viimasel ajal on 1/3(ju siis on veel minuga samal arvamusel inimesi) parimal juhul, ükskõik mis ajal sisse astuda(va mingi bronnitud seltskondade puhul).
            Korraldavad mingeid loose ja värke ka nüüd, et kliente (tagasi) meelitada.
            Olen mõelnud neile kirjutada aga peale seda, kui minu 2-3 ettepanekut, mida tegin korduvalt, kuulda ei võetud, siis loobusin.
            ma pole üldse aru saanud, kes neid Mace kiidab. Kui ise liha teha ei oska, siis...äkki....äärmisel juhul.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #576
              Re: Lemmik söögikohad.

              Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
              ma pole üldse aru saanud, kes neid Mace kiidab. Kui ise liha teha ei oska, siis...äkki....äärmisel juhul.
              varem oli ta tunduvalt parem, sest:
              1. nn tavakohtade vaieldamatult parim teenindus
              2. toit oli maitsev, värkse
              3. portsjonid olid suuremad
              nüüd on väiksemaks jäänud, viimased korrad kõhuvalu saanud jne.

              ise söögi tegemise kohta - kuus 1-2x max teen, kui hoog peale tuleb. muul ajal usaldan teisi.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #577
                Re: Lemmik söögikohad.

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                varem oli ta tunduvalt parem, sest:
                1. nn tavakohtade vaieldamatult parim teenindus
                2. toit oli maitsev, värkse
                3. portsjonid olid suuremad
                nüüd on väiksemaks jäänud, viimased korrad kõhuvalu saanud jne.

                ise söögi tegemise kohta - kuus 1-2x max teen, kui hoog peale tuleb. muul ajal usaldan teisi.
                Seal on omanik või juhataja täis m. unn. I kohtleb oma töötajaid kui kõntsa

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #578
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                  Seal on omanik või juhataja täis m. unn. I kohtleb oma töötajaid kui kõntsa
                  Imelik, mul üks parimaid sõpru töötab Roca omas kokana ja on väga rahul.

                  Comment

                  • akristjan
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 406

                    #579
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Baby back paaskula oma on uue menuuga valja tulnud, toopaeviti kuni 17 ka koik peamenuu toidud -50%, vorreldes teiste kohtadega - tartu mnt mac, tabasalu ja rocca, kristiine siis seal kindlalt parim praegu, muidu noustun vsiuga. Viimasel ajal parim kindlalt salt, isegi lounapraad on vapustav

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #580
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      1. nn tavakohtade vaieldamatult parim teenindus
                      Esimest korda oli teenindus uus ja huvitav (eesti mõistes), aga mida rohkem sai käidud, seda enam hakkas tüütama kui koguaeg tuldi küsima kas kõik on hästi, kuidas toit maitseb etc...

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #581
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                        varem oli ta tunduvalt parem, sest:
                        1. nn tavakohtade vaieldamatult parim teenindus
                        2. toit oli maitsev, värkse
                        3. portsjonid olid suuremad
                        nüüd on väiksemaks jäänud, viimased korrad kõhuvalu saanud jne.

                        ise söögi tegemise kohta - kuus 1-2x max teen, kui hoog peale tuleb. muul ajal usaldan teisi.
                        pane oma top 3 kohta kus söömas käid pls. (võib ka top 10) Tundub et meil suht sama maitse ja endale ka macki langev kvaliteet hinge läinud.

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #582
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                          mis fail, see tahab siis nüüd main course lõhe olla
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          kus tehtud ?

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #583
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                            Esimest korda oli teenindus uus ja huvitav (eesti mõistes), aga mida rohkem sai käidud, seda enam hakkas tüütama kui koguaeg tuldi küsima kas kõik on hästi, kuidas toit maitseb etc...
                            mind pole see häirinud. samas olen kohati tellides öelnud, et pole vaja midagi küsima tulla ja kui midagi vaja, siis viipan ise või kui näen, et tuleb, siis pöial püsti ja saadad ta poolelt teelt tagasi.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #584
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                              pane oma top 3 kohta kus söömas käid pls. (võib ka top 10) Tundub et meil suht sama maitse ja endale ka macki langev kvaliteet hinge läinud.
                              pirosmani, nõmme mäe all - saslõkid on nuts. suured, värsked ja hind hea(kana,kalkun,siga - 5.50-6.50, lammas on kallis(?), 12.-). muud asjad ka maitsvad olnud+saab suure pudeliga Gruusia limonaadi, Tarhuni:), osta.
                              vapiano, c-c plaza juures, aga vahet ei ole vist. 7 korda 10st võtan pasta carbonarat, millele lasen ise juurde lisada itaalia vorsti ja tükeldatud kirsstomateid.
                              vesivärava grill, nuts burger, kadrioru staadioni kõrval. rohkem suvel, talvel ei viitsi.
                              ribe, resto vanalinnas, vene tn, kus nad kõik reas on. kord paari kuu jooksul, kui on midagi tähistada(suht kallis). ei ole veel halba sööki saanud ja kuigi on nagu ikka linnu-ampsu suurused, siis eel-ja pearoaga saab kõhu täis+ tuuakse vahele komplimente kokalt- hanemaksa pasteedi amps, trühvel jnr. teenindus laitmatu.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #585
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                peab seal pirosmannis ära käima, väga paljud kiidavad, facebookis põhi teema lol. endal kadriorus gruusiakas "argo" nurga peal ja rahul. kohapeal 3x vist söönud, aga umbes 100x ette helistanud ja koju võtnud kana saslõki, varem oli 4.80, sellest aastast 5.50. pohhui et teenindajad ega kokad sõnagi eestikeelt ei oska, pühendumus aga silmist näha.

                                Comment

                                Working...