Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #556
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Elasin selle sõõriku kõrval ja vahel nii 4-6 vahel käisin söömas, alati oli mikroka stuff.
    +1 Elan suht sealsamas ning paar korda olen võtnud sealt kaasa. Ja imo pole hinnad midagi väga odavad arvestades portsude suurust. Kui tahad kõhtu normaalselt täis saada läheb ikka 7-10 euri ehk suht standard.

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mis te selles Vana Villemis head leiate? Ainuke pluss imo, et neil kõikvõimalikud õlled olemas, olen mingi 3x söömas käinud ja igakord söök average at best.
    Vb ebajopp või oled lihtsalt mingit jura võtnud. Ntks kanafilee juustus juurviljade ja küüslaugukartulitega ülinutz.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #557
      Re: Lemmik söögikohad.

      endale meeldib almare grill. Hinnad average, aga liha oskavad hästi teha + küüslaugukartul neil parim.
      Ainuke jama oli kui sõber võttis sealt kunagi kebabi lavašiga.. seal oli liha suht nigel, aga põhiroogade liha on alati väga maitsev olnud.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #558
        Re: Lemmik söögikohad.

        Eesti Energia söökla Kadaka teel, seal on parimad küüslaugu kartulid mida saanud olen, kui juba teema sinna vajus.

        Comment

        • Jeebus
          määäääää
          • Jun 2012
          • 1409

          #559
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
          Mack meeldib väga, aga chicken wingsid on seal küll kohutavad ja äädika sees ära leotatud, chicken wingse soovitan Texasest või wingstoppist proovida.
          Mackis on Corona kana päris hea, kogused suhteliselt suured. Pizza on maitsev, suurest koos paari lisandiga saavad 3 inimest korralikult kõhu täis. Miljöö meeldib.
          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          endale meeldib almare grill. Hinnad average, aga liha oskavad hästi teha + küüslaugukartul neil parim.
          Al mare grill on value aga naistekas. Väiksed portsud ning väherasvane toit. Hinnad normaalsed. Selline vaikne koht enamikel aegadel.

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #560
            Re: Lemmik söögikohad.

            mis fail, see tahab siis nüüd main course lõhe olla
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #561
              Re: Lemmik söögikohad.

              Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
              Al mare grill on value aga naistekas. Väiksed portsud ning väherasvane toit. Hinnad normaalsed. Selline vaikne koht enamikel aegadel.
              Ongi hea koht kuhu naisega minna, ei ole mingi fancy koht ka, et peab lipsu ette panema. Võtta mingi oode + praad, siis ise saan täpselt kõhu täis.

              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
              Wingstop, Kunderi tänaval, Olympicu lähedal.
              confirmed - best wings in town. Eriti head olid sweet and spicy wings.

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #562
                Re: Lemmik söögikohad.

                Tommi grillis käisin täna seltskonnaga, igati meeldis, keegi ei kurnud.

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #563
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Macis oli kunagi mingi terav supp ka päris normaalne, ei tea kas enam on pole ju enam Tallnnlane :(

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #564
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                    Tommi grillis käisin täna seltskonnaga, igati meeldis, keegi ei kurnud.
                    See kesklinna oma? Seal jah päris head söögid. Selles uues mis seal Pärnu mnt kõrval on pole käinud nüüd.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #565
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Tatari tänava omal pole viga, aga tihti pole seal võimalik üldse löögile pääseda. Lõuna ajal on 15 mintsa järjekord ja kohti pole.

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #566
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas Romka Vaata postitust
                        See kesklinna oma? Seal jah päris head söögid. Selles uues mis seal Pärnu mnt kõrval on pole käinud nüüd.
                        Pärnu mnt omas käisin, lauaga muidugi joppas, nii kui sisse kõndisime siis laud vabanes...muidu oli täismaja. Järksis kaua seisma ei pidanud, 1l õlut sai 2,5 eest ja söök tuli päris kiirelt lauda, eelroog põmst paari minutiga.

                        Comment

                        • eddi
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1200

                          #567
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Kus võiks tallinnas head kana karrit saada?

                          Comment

                          • AshrakWhite
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 666

                            #568
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                            Tommi grillis käisin täna seltskonnaga, igati meeldis, keegi ei kurnud.
                            ma käisin ka, toidumürgituse sain, jube mõnus oli! soovitan kõigil korra ära proovida!

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #569
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas eddi Vaata postitust
                              Kus võiks tallinnas head kana karrit saada?

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #570
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Mack on viimase aastaga tohutult alla käinud. Iga kord viimase aasta jooksul kui olen käinud, olen pettunud.
                                teenindus suht sama aga portsud ja kvaliteet on lähedal sõnale PASK!
                                Kui kunagi oli see kogu aeg täis, siis viimasel ajal on 1/3(ju siis on veel minuga samal arvamusel inimesi) parimal juhul, ükskõik mis ajal sisse astuda(va mingi bronnitud seltskondade puhul).
                                Korraldavad mingeid loose ja värke ka nüüd, et kliente (tagasi) meelitada.
                                Olen mõelnud neile kirjutada aga peale seda, kui minu 2-3 ettepanekut, mida tegin korduvalt, kuulda ei võetud, siis loobusin.

                                Comment

                                Working...