Re: Lemmik söögikohad.
+1 Elan suht sealsamas ning paar korda olen võtnud sealt kaasa. Ja imo pole hinnad midagi väga odavad arvestades portsude suurust. Kui tahad kõhtu normaalselt täis saada läheb ikka 7-10 euri ehk suht standard.
Vb ebajopp või oled lihtsalt mingit jura võtnud. Ntks kanafilee juustus juurviljade ja küüslaugukartulitega ülinutz.
Algselt postitas Pumper
Vaata postitust
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Comment