Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #496
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Miks miski normaalne burksi kett eestisse ei tule. Peale seda kui wendy's ja five guys burgeris iganädalane regular olin siis eesti mac ja hess ei tule isegi close.
    Mac on saast igalpool imo.
    sest siin ei ole turul mahtu?
    nii mõnigi USA kett on proovinud siin ja erinevatel põhjuselt asjad pakkinud.....

    Comment

    • mikk2468
      Vana Tegija
      • Nov 2009
      • 1039

      #497
      Re: Lemmik söögikohad.

      vsiu milliseid USA kette silmas pead?

      Comment

      • maarios
        Julm Donk
        • Feb 2010
        • 89

        #498
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
        vsiu milliseid USA kette silmas pead?
        +1

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #499
          Re: Lemmik söögikohad.

          Väga hea et ei tule. Mingeid sõltuvus E-sid täis kogu toit neil.

          Comment

          • maarios
            Julm Donk
            • Feb 2010
            • 89

            #500
            Re: Lemmik söögikohad.

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Mac on saast igalpool imo.
            Ega jah, pean nõustuma....
            aga niipalju kui reisinud, siis parim/maitsvaim McDonaldsi pakutav, mida saanud on olnud Iisraelis.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #501
              Re: Lemmik söögikohad.

              inb4 kui tigrano b2nnib teema .. NOOOOOOOOOOOOOOO BEEEEEEEF

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #502
                Re: Lemmik söögikohad.

                Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                vsiu milliseid USA kette silmas pead?
                http://www.tgifridays.com/ näiteks......

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #503
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust

                  Comment

                  • maarios
                    Julm Donk
                    • Feb 2010
                    • 89

                    #504
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    1x käinud ja sain mingi krõbeda kooriku, nii et suulagi veritses. Manti oli ka nac vähe peal, arvestades põhja paksust, selles suhtes on Peetrikas nac peal minuarust.
                    Millal sa seal siis käisid? Proovid ehk uuesti?
                    Pole never sellist asja kohanud, et pizza niimoodi kõrbendu oleks, et lausa suulagi katki.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #505
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Tallinnas Attimos ühed paremad pizzad imo.

                      Comment

                      • maarios
                        Julm Donk
                        • Feb 2010
                        • 89

                        #506
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Tallinnas Attimos ühed paremad pizzad imo.
                        seda küll, aga kes sinna viitsib minna, kui poisid on kiviga visata
                        Seega on minu arvates parim pizzapoisid - HETKEL....

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #507
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Täna sõin üle pika aja Türi pizzat ka lõunal, keegi siit läbi satub siis soovitan proovida, suht top 3 pizza mida söönud.

                          Sämmis käisin ka üleile jälle, koht mis ei vea kunagi alt.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          (Pole minu tehtud pilt, ei harrasta foodporni ja igakord facepalmin kui keegi seda kuskil avalikult teeb)
                          Tüdrukuga käisin koos söömas siis ütles, et teeb pilti. Ütlesin, et kui seda teeb siis ma ei tunne teda enam.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #508
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Oiblinn, päris solid praad :D

                            E: Aga nüüd oletegi siis lahus lihatüki pärast või?

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #509
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Täitsid lubadust, siis või?

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #510
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Oiblinn, päris solid praad :D

                                E: Aga nüüd oletegi siis lahus lihatüki pärast või?
                                Ei teinud ta pilti ja see polnud gf, lihtsalt sõbranna.
                                Aga üldiselt suht stnrd vist jh tüdrukutel pildistada. Türi burksi pilte veel pole oma seinal näinud, aga suht close.
                                Vennaga käisin ükspäev ka seal, siis see nahk tegi pilti obv, ei saa aru lihtsalt. Tegemist 7€ praega.
                                Mingid ballad või erilised pildid on normaalne obv, aga mul literally kartulisalati pildid fbs 24/7.
                                Last edited by qbj0hn; 09.01.13, 17:57.

                                Comment

                                Working...