Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #481
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Mulle meeldib Tartu Opera pizza.
    Btw, endised Opera pizzategijad tulid Anne Selveri Siriusesse, kes teevad ka seal pizzasid. Täitsa OK imo
    Nigga please.. Anne Siriuse "Opera" pitsad ei kõlba küll kuskile ju..

    Comment

    • bauss
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #482
      Re: Lemmik söögikohad.

      tartus la dolce vita pizza nuts ja not even close

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #483
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas bauss Vaata postitust
        tartus la dolce vita pizza nuts ja not even close
        jeap head , kuid vahel nad uputavad selle pizza selle krdi kastmega nii üle, et muud maitset tunda polegi..

        aga noh pizza huti vastu ei saa keegi :(

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #484
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas leits Vaata postitust

          aga noh pizza huti vastu ei saa keegi :(
          Oled kõik Itaalia memmed/taadid ja muud pizzakohad läbi käinud?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #485
            Re: Lemmik söögikohad.

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Oled kõik Itaalia memmed/taadid ja muud pizzakohad läbi käinud?
            ei ole, kuid itaalias olen 2-3 kohas pizzat söönd ning head nad ei olnud .. pastaga tho teinelugu .. epic nuts see seal saapamaal

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #486
              Re: Lemmik söögikohad.

              Pizza Hut ei mahu top10'sse ka mitte imo.

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #487
                Re: Lemmik söögikohad.

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Oled kõik Itaalia memmed/taadid ja muud pizzakohad läbi käinud?
                Sõber käis elas ka suvel 3 kuud Itaalias ja ütles, et pitsad olid alla arvestuse Eesti omadega võrreldes.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #488
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  seal vist pizzal jah vähe teine tähendus, kunagi milanos võtsin ka pizzat pepperoni vms. pizza põhi + kaste + juust ja 2-3 viilu vorsti mis olid läbimõõdult nagu miniviinerid. pmst 90% pizzast oli pealt blank, lihtsalt kastme-juustu möks

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #489
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Tallinna parimat pizzat tehakse Attimos ainec.

                    Comment

                    • maarios
                      Julm Donk
                      • Feb 2010
                      • 89

                      #490
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Pizzapoisid Tondil. Teistesse poistesse pole jõudnud, aga kindlasti parem kraam kui Peetri pizza, või mingi Pizza Hut.... Ja loomaaia juures see pizzakiosk on jumala saast IMO.

                      Pizzapoiste pitsatasku on suht kena kõhutäis. Viimastel nädalatel see olnud mitmel korral lõunasöögiks.

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #491
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas maarios Vaata postitust
                        Pizzapoisid Tondil.
                        1x käinud ja sain mingi krõbeda kooriku, nii et suulagi veritses. Manti oli ka nac vähe peal, arvestades põhja paksust, selles suhtes on Peetrikas nac peal minuarust.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #492
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Algselt postitas Romka Vaata postitust
                          Sõber käis elas ka suvel 3 kuud Itaalias ja ütles, et pitsad olid alla arvestuse Eesti omadega võrreldes.
                          Olen ka itaalias käinud ja ükski itaalia söök ei jätnud mingit muljet, Eestis paremad. Aasia toitudega täpselt sama. Kas see ei pruugi olla sellest, et maitsemeelte, toiduainete ning tegemise erinevus? Tho parimat pizzat olen saanud Macaus Pizzahutis või mis kuradima koht see oli. Miski mereandide oma oli.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #493
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Vällamaal käisin mingis aasia toidukas kus teh asiaadid kõrvetasid ja oli küll super hea.
                            Samamoodi parim pizza mis oma elus söönud kuskil itaalia restoranis.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #494
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                              Pizza Hut ei mahu top10'sse ka mitte imo.
                              +1

                              Oled kõik Itaalia memmed/taadid ja muud pizzakohad läbi käinud?
                              saapatallad.

                              Aasia toitudega täpselt sama. Kas see ei pruugi olla sellest, et maitsemeelte, toiduainete ning tegemise erinevus?
                              käisin miski täiesti random urgastes söömas ja nendes kilest ja puidust aguli söögikohtades on kordi maitsvamad toidud kui tänava eliitpubides. aga eks ta maitse asi ole.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #495
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Miks miski normaalne burksi kett eestisse ei tule. Peale seda kui wendy's ja five guys burgeris iganädalane regular olin siis eesti mac ja hess ei tule isegi close.
                                Mac on saast igalpool imo.

                                Comment

                                Working...